01 04 2015

Влада Канади покладається на низькооплачуваний сервіс ПОП

Влада Канади покладається на низькооплачуваний сервіс ПОП
За твердженнями деяких експертів з питань безпеки, такі урядові установи, як центр тимчасового утримання нелегальних іммігрантів Управління прикордонних служб Канади (CBSA), як правило, охороняють співробітники тих компаній, які пропонують найнижчу вартість сервісу.
Роботі зазначеного центру CBSA були присвячені деякі публікації в канадській пресі у зв'язку із самогубством мексиканки Люсії Веги Хіменес, яка чекала депортації.

«Ми ніколи не намагалися роздобути цей контракт. Ніколи не звертали на це уваги, це низькооплачуваний урядовий контракт», - говорить Лео Найт, колишній офіцер поліції і керівник охоронної компанії Paladin Security.

Андре Героліматос, професор Університету ім. Саймона Фрейзера, який спеціалізується на дослідженні проблем, пов'язаних з безпекою, вважає, що уряди співпрацюють з приватними охоронними компаніями головним чином в силу того, що їх сервіс недорогий: зарплати охоронців невисокі, їм також не потрібно виплачувати пенсії та різні посібники, які покладаються урядовим службовцям.

До речі, саме банковская гарантия по государственному контракту може убезпечити урядові установи від таких випадків при підписуванні контрактів з ПОП.

Колишній співробітник охоронної компанії Genesis стверджує, що охоронці заробляють 15 доларів на годину. «Це нечесно. Це все одно, що працювати в McDonalds, - пояснює Героліматос, відзначаючи також, що урядові службовці за аналогічну роботу отримують більше 50 тисяч доларів на рік і проходять інтенсивну підготовку. - Якщо ми живемо в епоху тероризму, в епоху, коли безпека є одним з головних питань, нам необхідно вимагати більшого. І не тільки використання електронних систем спостереження, але по-справжньому ефективної охорони».

Співробітники Genesis Security повинні кожні півгодини перевіряти людей, які знаходяться в центрі тимчасового утримання. Але для охоронця ризиковано проводити огляд кімнат поодинці - для цього на посту повинні знаходитися, як мінімум, дві людини. Колишній керівник Paladin Security був шокований, дізнавшись, що охоронець Дживан Сандхі вніс до списку журналу підроблені дані про проведення перевірки за півтори години до того, як Хіменес виявили повішеною в душовій. За словами Сандхі, він знаходився один в центрі для нелегалів і тому не зайшов у кімнату, де утримуються люди.

Лео Найт каже, що в подібних ситуаціях співробітника неодмінно звільняють. «Охоронна компанія несе повну відповідальність за дії охоронця, так як керівництво не проінспектувало роботу співробітників», - пояснює колишній керуючий ЧОП, відзначаючи також, що він все-таки не знає змісту цього контракту і не може робити далекосяжних висновків.

Віце-президент Genesis Security Group Ешлі Міен зволів не коментувати ситуацію.

За словами Байа Монтегю з поліцейського управління Ванкувера, візуальне інспектування камер, де утримуються затримані, повинно здійснюватися кожні 15 хвилин: «Якщо потрібно, такі перевірки можуть проводитися і частіше - кожні п'ять хвилин, бувають випадки, коли ув'язнені перебувають під цілодобовим візуальним спостереженням. Результати перевірок, що проводяться персоналом, фіксуються в журналі, крім іншого, проводиться зйомка таких перевірок системами відеоспостереження».
Интересные материалы читать все
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария
Кредит під заставу нерухомості стає все більш популярний сьогодні, в першу чергу через його доступності та меншою ставкою в..
Особливості кредиту під заставу нерухомості
10 февраля 0 комментария
Если вы думаете, что покупка кабеля iPhone не может сделать более удобной вашу жизнь, то ошибаетесь. Особенно, если речь идет о..
10 февраля 0 комментария