Що таке бджолиний віск і для чого він потрібен

Ні для кого не секрет, для чого використовується бджолиний віск у бджільництві. З його допомогою можна збільшити бджолині сім’ї, підвищити продуктивність комах і запобігти роїння.

Він також допомагає вулику швидше розвиватися навесні. Це означає, що віск у рамці Дадана полегшує роботу бджіл і збільшує врожайність меду. Цей корисний і ароматний матеріал також можна використовувати для виготовлення декоративних свічок. Чому саме так? Та тому, що віск — це натуральний матеріал, який дуже легко піддається формуванню і при цьому залишається ароматним.

З цим матеріалом дуже легко працювати, тому навіть діти можуть робити свічки. Ніяких спеціальних навичок не потрібно. Продаються готові набори для виготовлення свічок, які містять листя та гноти. Листя зазвичай пофарбоване, ви можете вибрати потрібний вам колір. Однак, натуральний жовтий колір виглядає дуже природно і гармонійно. Гноти можна зробити самостійно, але краще купити готовий виріб, оскільки саморобні свічки погано горять або, навпаки, можуть швидко перегоріти.

Такі свічки можна дарувати родичам, друзям, колегам і знайомим. Вони будуть раді отримати подарунок, зроблений власними руками. Але краще дарувати набір свічок дітям, адже їм цікавіше робити все своїми руками. Для дітей це дуже захоплюючий процес. Дорослі люблять таким чином розслаблятися і заспокоювати нерви. Пам’ятаєте, як наші мами і бабусі в’язали і вишивали спицями? Для них це було своєрідним релаксом.

Його також можна використовувати для декору, і ви можете зробити свічки, вибравши певний колір і дизайн, який підходить для вашої оселі. Щодо дизайну, то ви можете прикрасити його чим завгодно. Тут немає жодних заборон. Єдине обмеження — ваша фантазія. Тож ви можете почати з найпростішого дизайну, обмежившись лише кольором і розміром виробу (листя можна вирізати, а вироби можна зробити тонкими, товстими, високими, короткими і т.д.), а потім, якщо вам добре вдаються прості свічки, можна приступати до більш складних за дизайном виробів.

Для дітей ще популярні вироби з цього матеріалу на бізнес-класах, або, як їх зараз називають, арт-терапії. За допомогою ливарних форм можна вирізати пелюстки будь-якої картинки і приклеїти їх на міцний клейовий шар. Таким чином можна робити букети квітів.

Їх також можна прикрашати та розфарбовувати за власним бажанням. Загалом, це дуже цікаве і пізнавальне заняття для дітей.