Витрати на охоронні технології зростають з їх вдосконаленням

Витрати на охоронні технології зростають з їх вдосконаленням
У міру розвитку охоронних технологій — від металодетекторів до пристроїв сканування зображень — керівники компаній, що виробляють та обслуговуючих таке обладнання, спостерігають збільшення попиту на свою продукцію.

Rapiscan Systems з Торранса (Каліфорнія) виробляє ряд технологічних пристроїв, включаючи і сканери багажу, використовувані Управлінням транспортної безпеки. Ця компанія задіялася для забезпечення безпеки недавніх Олімпійських ігор — в Солт-Лейк-Сіті і Пхеньяні.

Ви можете легко та швидко купить доильный аппарат в киеве за низькою ціною на сайті prombaza77.com

Пітер Кант, виконавчий віце-президент Rapiscan, розповідає, що після кількох років безперервного зростання — в 2003 році обсяги продажів становили 121 млн доларів, в 2012 році цей показник вже відповідав 400 мільйонам — на північноамериканському континенті можливостей для компанії «залишилося не так вже й багато ». З цієї причини Rapiscan, найбільша дочірня компанія OSI Systems, стрімко опановує сферу обслуговування. У Мексиці, наприклад, штат службовців Rapiscan налічує 750 осіб. В основному, ці люди працюють на пропускних пунктах, обладнаних сканерами компанії.

Rapiscan, як і Smiths Detection, дочірня компанія британської фірми Smiths Group, що випускає рентгенівські сканери багажу і системи виявлення радіації, намагаються удосконалити розробляються технології.

У цьому місяці Smiths Detection анонсувала, що нова система виявлення вибухових пристроїв (головна особливість якої — висока швидкість перевірки багажу) була сертифікована Управлінням транспортної безпеки. Ремінь системи рухається зі швидкістю 98 футів в хвилину, що дозволяє перевірити до 1800 сумок на годину. Також за інформацією виробника, високошвидкісна система перевірки великого багажу отримала сертифікат європейського відомства з питань авіації.

Представники технологічних компаній заявляють, що над ними безперервно тяжіє необхідність покращувати вироблені системи через те, що з’являються нові різновиди загроз. Smiths Detection доводиться постійно завіряти своїх клієнтів в тому, що через деякий час поточний рівень технологій буде покращено: «Якщо ви виробляєте системи виявлення, надалі буде потрібно розширювати список речовин, на наявність яких пристрій здатний відреагувати. В іншому випадку, воно буде вважатися застарілим ».