Богиня безпеки Securitas опікується однойменним охоронним гігантом зі Швеції

Богиня безпеки Securitas опікується однойменним охоронним гігантом зі Швеції
У Бостоні відбулася церемонія нагородження охоронців компанії Securitas і чотирьох офіцерів Гарвардської поліції за їх участь в розшукових заходах, організованих після вибухів на Бостонському марафоні. Зокрема, були відзначені заслуги представника Securitas Брайана Рирдон, менеджера з безпеки факультету науки і мистецтв, який невпинно співпрацював з офіцерами поліцейського департаменту Гарварда, забезпечуючи безпеку кампусу Університету. Президент Університету Дрю Д. Фауст говорила про значущість охоронців Securitas, зазначивши, що охоронний персонал надає істотну підтримку ВУЗу.

Історія Securitas — це історія невеликої шведської фірми AB Hälsingborgs Nattvakt, яку в далекому 1934-му купив антрепренер Ерік Філіп-Сорренсен.
Штат організації спочатку складався всього лише з трьох чоловік. У міру розвитку бізнесу, в 1949 році Соренсен заснував компанію Securitas Alarm (своїм ім’ям охоронне підприємство зобов’язане римської богині). Згодом розмах діяльності Securitas досяг планетарних масштабів: зараз представництва компанії є в 52 країнах, загальна кількість персоналу перевищує 300 тисяч чоловік.

До речі, на сайті https://ttsplus.org/index.php/product/ajax ви можете придбати сучасні охоронні системи Ajax за найвигіднішими цінами вже зараз.

Спеціалізований охоронний сервіс Securitas включає безліч аспектів: забезпечення безпеки аеропортів, танкерів, що перевозять нафту, нафтових родовищ, різні технологічні рішення (захисні сигналізації, системи контролю доступу, системи відеоспостереження), фізичний захист (паркани, ворота, турнікети), програмне забезпечення (системи передачі комунікації, верифікації та інше) — всі ці можливості доступні клієнтам компанії поряд з кваліфікованими офіцерами охорони. Консультаційні служби та служби розслідувань проводять перевірки на благонадійність, захищають торгові марки, інтелектуальну власність, посадових осіб, запобігають кібератаки і, в цілому, забезпечують IT-безпеку.

Securitas працює на північноамериканському континенті, Близькому Сході, в Європі, Латинській Америці, Азії та Африці. У 2012 році налічувалося чотири підрозділи компанії, що спеціалізуються в різних регіонах і галузях — Security Services North America, Security Services Europe, Mobile and Monitoring і Security Services Ibero-America. У 2013-му підрозділ мобільного моніторингу стало частиною європейської гілки компанії.

Security Services North America надає охоронні послуги в США, Канаді та Мексиці, штат підрозділу включає 109 тисяч службовців і близько 640 менеджерів. Частка ринку Securitas в Сполучених Штатах складає 18%. Security Services Europe — пан’європейська організація, що працює в 27 країнах; її персонал — 110 тисяч службовців і 700 менеджерів. Security Services Europe належить 19% охоронного ринку Європи.

У віданні підрозділу Mobile знаходяться мобільні рішення (охоронна служба за викликом для малих і середніх підприємств). Компанія працює в 12 країнах з 9500 службовцями і 215 керуючими. Відділ Monitoring виробляє системи електронного спостереження як для приватних осіб, так і для бізнес-організацій. Загальна частка ринку, що належить відділам Mobile і Monitoring, відповідає 18%.

Security Services Ibero-America працює в семи країнах Латинської Америки, а також в Португалії, Іспанії та ряді інших європейських країн. Частка ринку цієї гілки Securitas — 14%.

Одна зі складових стратегії топ-менеджерів ПОП — ринки, що розвиваються. Приміром, в Індії Securitas, спільно з місцевою компанією Walsons Services — одним з лідерів охоронного ринку цього регіону (16 тисяч службовців, які працюють у більш ніж 180 містах) — спеціалізується в таких сферах, як транспортна безпека, безпека громадських заходів, захист посадових осіб . Основними конкурентами компанії в Індії є G4S, Tops Security, ISS і SIS.
На Тайвані Securitas здебільшого охороняє великі житлові комплекси. У гонконгському відділі компанії працює тисяча службовців; ключові клієнти компанії в цій частині глобуса — люди з транспортного, житлового, фінансового, логістичного та освітнього секторів. Офіцерів охорони, фахівців в області технічного охоронного сервісу Securitas, що працюють в Таїланді, налічується 1300 чоловік, основне поле їхньої діяльності — готелі та інші туристичні об’єкти. У В’єтнамі, де в якості партнера Securitas виступає Long Hai Security, чисельність персоналу становить 2 200. У цій країні основна маса службовців — офіцери охорони.

У Сінгапурі Securitas — лідер в області неозброєного приватного охоронного сервісу. Портфоліо сінгапурської гілки Securitas дуже різноманітно — є клієнти як з приватного, так і з громадського секторів. У квітні 2012-го компанія поглинула найбільше охоронне підприємство в Індонезії, і на поточний момент в цій острівній країні вже працює 1200 службовців Securitas. У вересні 2012-го ПОП, чия штаб-квартира знаходиться в Стокгольмі, вийшов і на камбоджійський ринок.

Шведський охоронний гігант є децентралізованою компанією, і керуючі тісно співпрацюють з місцевими громадами. Локальні ініціативи мають місце практично у всіх країнах, де працює Securitas.

Компанія взаємодіє з поліцією та іншими громадськими службами безпеки. У Securitas укладені контракти з сімома поліцейськими департаментами на британських островах, що передбачають співпрацю в таких областях, як, наприклад, контртероризм (проект Argus і проект Griffin). Securitas проводить різноманітні семінари — загальнонаціонального та локального значення, на які з’їжджаються офіційні особи поліції. Менеджери ПОП входять до складу низки комісій, спонсорованих поліцейської службою Королівства.

Також досить цікавим видається обставина, що в деяких країнах, особливо в Латинській Америці, Securitas залучає до роботи людей з певними фізичними обмеженнями, яким деколи не так вже просто знайти собі роботу. Мета цієї ініціативи — створити можливості для всіх, подкорректировав професійні завдання з урахуванням сильних і слабких сторін персоналу. Так, в Колумбії охоронці на інвалідних візках працюють у сфері рітейлу. І ця модель виявилася досить успішною — тепер її випробують в інших країнах.