Національна стрілецька асоціація США склала план озброєння шкільних охоронців

Національна стрілецька асоціація США склала план озброєння шкільних охоронців
Національна стрілецька організація оприлюднила звіт, в якому пропонується програма з навчання персоналу для роботи озброєними охоронцями в школах. Колишній конгресмен, який став автором цього дослідження, вважає, що наявність у школах як мінімум одного озброєного охоронця дозволить швидше вживати заходів по знешкодженню зловмисників.

Публікацію звіту можна розцінювати як відповідь прихильників носіння зброї на недавнє посилення заходів безпеки в шкільних приміщеннях, до якого представники освітньої сфери вдалися після жорстокого вбивства 20 першокласників і шістьох дорослих у початковій школі Ньютаун. Така ситуація свідчить про те, що організації не збираються здавати своїх позицій у боротьбі з президентом Бараком Обамою, що намагаються обмежити поширення зброї. Ретельна перевірка минулого для осіб, які бажають володіти зброєю, і заборона на продаж штурмової зброї і містких магазинів — одні з ініціатив Обами — те, проти чого виступає стрілецька асоціація.

Друзі сайту: можливо ви хочете подробнее дізнатися про шини Bridgestone та замовити їх за доступними цінами.

Автори дослідження запропонували восьмій рекомендацій, в числі яких згадувалося спрощення законів, що перешкоджають охоронному персоналу шкіл носити зброю, а також налагодження співпраці між школами та правоохоронними відомствами. Але головна увага привернула пропозиція про 40- або 60-годинний підготовці для збройних шкільних охоронців.

«Озброєні охоронці в школах — додатковий рівень безпеки та скорочення часу, потрібного для того, щоб відреагувати у разі небезпеки», — вважає Ейса Хатчінсон, колишній конгресмен від Арканзасу, також керував цим дослідженням.

На питання про те, чи буде краще, якщо в школах з’являться озброєні охоронці, Хатчінсон відповів ствердно, додавши, що це рішення має прийматися на локальному рівні.

Ден Доменек, виконавчий директор Американської асоціації шкільних адміністрацій, заявив, що підготовлений озброєний офіцер правоохоронного відомства може бути вельми ефективним заходом, але його група все-таки виступає проти надання зброї «вчителя або шкільного працівнику». Схожу позицію поділяє і Ренді Вейнгард, президент Американської федерації вчителів, що представляє півтора мільйона викладачів та інших службовців освітньої сфери. За її словами, подібні помилки не допоможуть дітям, які перебувають в школах, відчувати себе в більшій безпеці, і вигідні тільки виробникам зброї.
У робочу групу, що склала 225-сторінкове дослідження, що обійшлося стрілецької асоціації, за словами Ейси Хатчінсон, в мільйон доларів, входили і працівники федеральних правоохоронних відомств, зокрема, представники Секретної Служби і Міністерства національної безпеки.
Хатчінсон висловив свою думку і про спроби посилити правила продажу зброї в Коннектикуті, і, зокрема, про пропозицію заборони на продаж штурмових гвинтівок, назвавши подібні ініціативи «абсолютно неадекватними». Подібні заходи, як вважає Хатчінсон, не стануть суттєвою перепоною для злочинців, вознамерившихся влаштувати різанину в навчальному закладі.