Голлівудські охоронці: частина іміджу чи необхідність?

Голлівудські охоронці: частина іміджу чи необхідність?
Мабуть, для кожного, хто має якесь відношення до Голівуду — будь то номінанти «Оскара» або ж Леді Гага — охоронці ще довго залишатимуться частиною якогось необхідного антуражу. І заповзятливі антрепренери вбачають у цьому тренді можливості для подальшого розвитку свого бізнесу.
Кент Мойєр, що починав свою професійну діяльність з охорони Playboy Mansion, 12 років тому заснував World Protection Group в якості проекту підготовки охоронців, позиціонувався як професійна альтернатива найманим громили-охоронцям.

«Багатьох селебріті зараз можна бачити в супроводі людей, що мають те, що прийнято вважати типовим статурою для охоронця: високих, великих чоловіків, які раніше працювали викидайлами в нічних клубах, або ж є друзями голлівудських знаменитостей. Вони часто стають жертвами через відсутність належної професійної підготовки, — пояснює Мойєр. — Але така робота більше припускає використання розумової, ніж фізичної сили».

До речі, вас може зацікавити вскрытие дверей бишкек, детальніше про яке ви можете дізнатися на сайті open24.kg.

Зараз у компанії Мойера працюють 200 службовців, які охороняють людей, які займають різні посади — від топ-менеджерів і представників шоу-бізнесу до колишніх прем’єр-міністрів іноземних держав і високопоставлених сановників з Вашингтона. І за словами організатора World Protection Group, попит на такий сервіс безперервно зростає. «Я вважаю, що ми живемо в небезпечний час, — говорить Мойєр. — Зараз люди більше думають про свою безпеку».

Перш ніж приступити до роботи, «агенти» Мойера, як він вважає за краще їх називати, проходять підготовку в таборі для новобранців, де їм розповідають про методи поводження з настирливими шанувальниками, про те, яким чином слід стримувати натовп і допомагати клієнтам швидко сховатися.
Як і багато представників програми Мойера, у Даррелла Кларка наявна поліцейський і армійський бекграунд. Він вважає, що в роботі охоронця присутній досить-таки відчутний елемент небезпеки. «Незалежно від того, чи маєте ви справу із зіркою першої, другої чи третьої величини, завжди знайдеться той, хто захоче заподіяти шкоду або неспокій».

Персональна захист — великий бізнес, і, зі слів Мойера, клієнти готові платити від 250 000 до півтора мільйонів доларів на рік за свою безпеку. Але також існують і ті, хто, наймає охорону тільки лише для створення інформаційного приводу. «Є певний тип селебріті, які хочуть мати охоронців для того, щоб привернути до себе більше уваги, коли насправді реальної загрози не існує, — ділиться своєю думкою Мойєр. — Це частина шоу».

У Голлівуді, з його безперервними спалахами камер, папарацці і численною армією нав’язливих шанувальників, охоронці присутні повсюдно. Більшість відомих людей воліють не обговорювати фінансову сторону питання, але грошей на охоронців не шкодують навіть голлівудські неофіти.
Джиммі Беннетту всього лише 17, але він вже вважається ветераном акторського цеху, і, спускаючись по трапу приватного літака або відвідуючи світський раут, біля нього завжди знаходиться охорона. «Це може здатися дивиною, але було багато випадків, в яких мені б хотілося, щоб ці хлопці були поряд, я хочу відчувати себе захищеним», — говорить Беннетт, згадуючи, зокрема, і про загрози в соціальних мережах.

Коли цей, що подає надії, молодий актор збирається на якесь громадське захід, агенти Кента Мойера перевіряють соціальні медіа та натовпу присутніх фанатів на предмет наявності «інцидентів».
Часом кінематографічні сюжети стають реальністю, коли співпраця клієнтів і тих, хто їх захищає, виходить за професійні рамки. У недавньому інтерв’ю американській пресі Хайді Клум визнала той факт, що після розлучення з чоловіком у неї виникли романтичні стосунки з охоронцем. У 2011 році під час зйомок реаліті-шоу телевізійні камери відобразили обійми Кім Кардашьян з її колишнім охоронцем з Австралії. І, звичайно, не можна не згадати кінострічку «Охоронець» 1992 з участю Уїтні Х’юстон і Кевіна Костнера.

Однак Кент Мойєр вважає не цілком доречним те, що життя іноді наслідує мистецтво: «Охоронець не є приятелем або бойфрендом клієнта — існують певна професійна етика».
Відомі й невдалі випадки співпраці. Колишні охоронці Джастіна Бібера і Брітні Спірс подавали проти них судові позови. Іноді професійні бар’єри випробовуються на міцність людьми, страждаючими шкідливими пристрастями, які просто хочуть найняти громилу. «Якщо більш-менш відомі люди, що мають проблеми з алкоголем або наркотиками, очікують, що їхній охоронець неодмінно вплутається в бійку на їх прохання — то це не так», — резюмує гендиректор World Protection Group.

Джиммі Беннетт, який також робить спроби зробити музичну кар’єру, вважає вкрай низьким ризик того, що під час якої-небудь вечірки в Голлівуді може статися напад, але, на його думку, душевна рівновага коштує витрат на особисту охорону. «Перебування в громадському місці пов’язане з більшою небезпекою, але поки мої хлопці зі мною — за свою безпеку я спокійний».