Британська асоціація охоронної індустрії випустила посібник про те, як зробити кар’єру в галузі приватної охорони

Британська асоціація охоронної індустрії випустила посібник про те, як зробити кар'єру в галузі приватної охорони
Британська асоціація охоронної індустрії (BSIA) анонсувала нове керівництво по вибору кар’єри. У посібнику, складеному разом з представниками таких організацій, як Skills for Security, Bridging the Gap і Jobcentre Plus and Remploy описуються різні можливості, які доступні в індустрії приватної охорони.
1Те, хто хочуть знову повернутися до професійної діяльності після марних пошуків гідного місця роботи, або ж після періоду відсутності професійної практики через проблеми зі здоров’ям, а також для бажаючих просто спробувати щось нове і цікаве в посібнику пропонується широкий вибір кар’єрних можливостей та усіляких переваг.

Люди, які представляють сектор приватної охорони Великобританії, намагаються популяризувати багато професій — від інженера протипожежної техніки до керівника операціями, з можливістю професійного сходження по кар’єрних сходах. У цьому гіді можна знайти корисні опису різних посад в залежності від рівня підготовки і кваліфікації.

«Технології та сервіси в приватній охороні в останні роки розвивалися стрімкими темпами, проте для багатьох подібна робота все ще асоціюється з образом людини, що сидить в невеликій кабіні, — вважає Джеймс Келлі, глава Асоціації охоронної індустрії Великобританії. — На сьогоднішній день офіцери приватних агентств виконують широкий комплекс завдань, а в їх розпорядженні — найсучасніші технології. Люди, що працюють в цій сфері, прагнуть надавати можливості для особистого розвитку, щоб робота в якості сек’юріті надалі не була просто лише посадою, а повноцінної кар’єрою».

«Мета цього посібника полягає в тому, щоб продемонструвати громадськості всі ці факти окремо і підвищити свідомість серед молодих людей, які залишають службу в збройних силах, і тих, хто хотів би змінити напрямок, в якому розвивається індустрія», — додав глава Асоціації.

У посібнику йдеться, що для багатьох посад потрібно проходження попередньої підготовки. Ця вимога дає певні гарантії того, що конкретного професіоналу можуть довіряти як роботодавці і клієнти, так і в пересічні громадяни. До речі, в цьому році була ініційована програма підготовки фахівців у галузі охорони. Керівник програми Пол Теннет у випущеному посібнику розповідає про те, де і на яких умовах можна пройти таку підготовку.

Існує дуже багато проектів та ініціатив для британців, охочих спробувати свої сили в області приватної охорони. Один з таких проектів — «Remploy», рекрутингове агентство, відоме своїми міцними зв’язками з роботодавцями охоронної індустрії, що допомагає людям з обмеженими можливостями, які отримали травми під час військових кампаній, колишнім військовим і громадянам, які тривалий час перебували без роботи.

Мартін Браун, який представляє Jobcentre Plus, вважає, що «опублікований документ надасть неоціненну послугу людям, які шукають роботу».
Щорічно у Великобританії проводиться церемонія National Awards, під час якої відзначаються кар’єрні досягнення окремих осіб у сфері приватної охорони.