11 12 2015

Британська асоціація охоронної індустрії випустила посібник про те, як зробити кар'єру в галузі приватної охорони

Британська асоціація охоронної індустрії випустила посібник про те, як зробити кар'єру в галузі приватної охорони
Британська асоціація охоронної індустрії (BSIA) анонсувала нове керівництво по вибору кар'єри. У посібнику, складеному разом з представниками таких організацій, як Skills for Security, Bridging the Gap і Jobcentre Plus and Remploy описуються різні можливості, які доступні в індустрії приватної охорони.
1Те, хто хочуть знову повернутися до професійної діяльності після марних пошуків гідного місця роботи, або ж після періоду відсутності професійної практики через проблеми зі здоров'ям, а також для бажаючих просто спробувати щось нове і цікаве в посібнику пропонується широкий вибір кар'єрних можливостей та усіляких переваг.

Люди, які представляють сектор приватної охорони Великобританії, намагаються популяризувати багато професій - від інженера протипожежної техніки до керівника операціями, з можливістю професійного сходження по кар'єрних сходах. У цьому гіді можна знайти корисні опису різних посад в залежності від рівня підготовки і кваліфікації.

«Технології та сервіси в приватній охороні в останні роки розвивалися стрімкими темпами, проте для багатьох подібна робота все ще асоціюється з образом людини, що сидить в невеликій кабіні, - вважає Джеймс Келлі, глава Асоціації охоронної індустрії Великобританії. - На сьогоднішній день офіцери приватних агентств виконують широкий комплекс завдань, а в їх розпорядженні - найсучасніші технології. Люди, що працюють в цій сфері, прагнуть надавати можливості для особистого розвитку, щоб робота в якості сек'юріті надалі не була просто лише посадою, а повноцінної кар'єрою».

«Мета цього посібника полягає в тому, щоб продемонструвати громадськості всі ці факти окремо і підвищити свідомість серед молодих людей, які залишають службу в збройних силах, і тих, хто хотів би змінити напрямок, в якому розвивається індустрія», - додав глава Асоціації.

У посібнику йдеться, що для багатьох посад потрібно проходження попередньої підготовки. Ця вимога дає певні гарантії того, що конкретного професіоналу можуть довіряти як роботодавці і клієнти, так і в пересічні громадяни. До речі, в цьому році була ініційована програма підготовки фахівців у галузі охорони. Керівник програми Пол Теннет у випущеному посібнику розповідає про те, де і на яких умовах можна пройти таку підготовку.

Існує дуже багато проектів та ініціатив для британців, охочих спробувати свої сили в області приватної охорони. Один з таких проектів - «Remploy», рекрутингове агентство, відоме своїми міцними зв'язками з роботодавцями охоронної індустрії, що допомагає людям з обмеженими можливостями, які отримали травми під час військових кампаній, колишнім військовим і громадянам, які тривалий час перебували без роботи.

Мартін Браун, який представляє Jobcentre Plus, вважає, що «опублікований документ надасть неоціненну послугу людям, які шукають роботу».
Щорічно у Великобританії проводиться церемонія National Awards, під час якої відзначаються кар'єрні досягнення окремих осіб у сфері приватної охорони.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария