12 03 2016

Системи відеонагляду

Системи відеонагляду
Яку і як правильно вибрати систему відеоспостереження, достоїнства і недоліки.
Для чого потрібно відеоспостереження?

В даний час сучасні системи безпеки неможливо уявити без системи відеоспостереження.

Відеоспостереження - це те, на чому сьогодні не можна і не прийнято економити. Сьогодні складно знайти об'єкт, де не було б потрібно відеоспостереження. Саме система відеоспостереження дозволяє вчасно виявити, попередити або запобігти правопорушення. Системи відеоспостереження встановлюються в банках і супермаркетах, на складах і будмайданчиках, на автостоянках, в житлових будинках і заміських будинках, на автомобілях і будівельних машинах.

За допомогою інформації записаної з камер зовнішнього або внутрішнього спостереження розкриваються крадіжки, знаходяться викрадені машини, вирішуються багато спірних виробничі питання і навіть дисциплінує персонал. Саме система відеоспостереження дозволяє зафіксувати події, які в суді, можуть розглядатися як доказ скоєних протиправних дій. Система відеоспостереження - неупереджений свідок, який не змінить свої показання під чиїмось тиском.


Що таке системи відеоспостереження?

Система відеоспостереження складається з:

• периферійних пристроїв - відеокамер;

• лінійної частини - кабельних трас;

• головного обладнання - сервер або відеореєстратор з монітором, для відображення відеоінформації.


Всі перераховані компоненти є невід'ємною частиною будь-якої системи відеоспостереження.

Самі системи відеоспостереження поділяються на аналогові і цифрові (IP). Тільки необхідно розуміти, що аналогові системи отримали таку назву тільки через те, що в ній використовується відеосигнал, який передається з відеокамер в аналоговому вигляді. Далі в сервері або відеореєстраторові відбувається оцифровка зображення, яке в подальшому зберігається в цифровому вигляді на носії, як правило, це стандартний жорсткий диск.

Аналогові системи відеоспостереження в даний час широко використовують внаслідок їх нескладної конструкції, оптимального співвідношення ціна / якість.

Цифрові системи відеоспостереження, як правило, застосовуються в системах безпеки територіально-розподілених і великих за площами об'єктів.

Останнім часом виробники обладнання для систем відеоспостереження, стали випускати лінійку HD, яка є наступним етапом розвитку систем аналогового відеоспостереження. Відеокамери HD мають характеристики наближені до характеристик IP відеокамер, але зображення від них передається аналоговому вигляді.

Для чого потрібна система відеоспостереження HD?

Припустимо, у вас в офісі стоїть, змонтована раніше, система аналогового відеоспостереження. Але вона Вас вже не влаштовує в плані якості зображення і відповідно якості інформації, що зберігається. Кабельні траси прокладені, і Ви не знаєте, як вчинити, щоб вирішити проблему. Або робити повний перемонтаж і встановлювати систему з IP відеокамерами, або все залишити як є.

В цьому випадку вам підійде система відеоспостереження якості HD. З мінімальними витратами, тому що не вимагається повний перемонтаж, а тільки необхідно придбати відеореєстратор HD і відеокамери HD, встановити всі на ті ж самі місця де стояло попереднє обладнання і проблема вирішена.

Чому система, заснована на IP технологіях?

Останні 10 років Ачалов бурхливо розвиватися ринок IP технологій, в системах відеоспостереження. У даних систем є як плюси, так і мінуси.

плюси:

• IP відеокамери передають зображення відразу в цифровому вигляді, тим самим немає втрати якості зображення, як в аналогових, де оцифровка відбувається безпосередньо в сервері або відеореєстраторові, відповідно картинки значно вище щодо аналогової системи, як мінімум в 2 рази;

• можливо цифрове збільшення картинки з архіву без втрати якості, в аналогових системах відеоспостереження таке просто фізично недоступно, а якщо можливо, то при цьому постраждає її якість;

• застосовуючи IP відеокамери, як правило, необхідно меншу кількість камер для реалізації конкретного проекту, одна IP відеокамера замінить як мінімум дві, а то і три аналогових;

• при необхідності перенесення системи в інше місце, припустимо, переїжджає склад або офіс, в іншу будівлю, набагато легше і дешевше встановити її на новому місці;

• при необхідності, простота нарощування, збільшення кількості відеокамер;

• менше трудовитрат при виробництві монтажних робіт, як наслідок менша їх вартість, зменшення термінів здачі робіт і запуску системи в експлуатацію;

• морально не застаріє через рік і навіть через два роки.

мінуси:

• щодо аналогових систем, більш дороге обладнання, як самих відеокамер, так і серверів

Ціна обладнання системи IP відеоспостереження вище, ніж ціна на обладнання аналогової системи відеоспостереження, але ця різниця втрачається на тлі загальних вкладень в IP-проект. При необхідності монтажу більше 30 відеокамер, загальна вартість робіт, обладнання аналогової системи і IP, будуть порівнянні, при однозначному виграші як саме IP системи.

У зв'язку з розвитком ринку IP технологій, за прогнозами аналітиків систем безпеки, в подальшому обладнання IP буде дешевшати, а податкові системи припинять своє існування
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария