Професія охоронець в Україні

Професія охоронець в Україні
    Одним із способів забезпечення безпеки є наявність особистої охорони. Тоді завжди є шанс в значній мірі знизити ймовірність реалізації загрози замаху і підвищити ступінь захищеності конкретної людини.

Багато обзаводяться особистою охороною з міркувань престижу, прагнучи оточити себе міцними хлопцями, підбираючи в свою охорону людей значною комплекції, які виробляють грізне враження на оточуючих. Для цього вони укладають договір з приватною охоронною організацією на обслуговування знаходяться в її штаті ліцензованими співробітниками або залучають в особисту охорону колишніх фахівців-професіоналів, які опинилися не при справах через реорганізацію силових структур.
Телохранітель- професія з минулого.

    Професія «охоронець» йде корінням в далеке минуле. Ще на ранніх стадіях свого розвитку суспільство, поділене на класи, шукало можливість захистити себе і своє майно від зазіхань ззовні. Перші охоронці з’явилися одночасно з першими «професійними» війнами. У ті далекі часи не існувало чіткого поділу на солдатів і охоронців — всі питання з охорони свого пана вирішували солдати. До цього заняття допускалися найбільш підготовлені, стійкі й

    Само собою зрозуміло, що методи охорони, що застосовувалися в ті часи і сьогодні, відрізняються один від одного, але незмінними залишилися спонукальні мотиви, що змушують людей займатися цією небезпечною і важкою роботою.

До недавнього часу в Україні про професію охоронця мало що було відомо, багато ототожнювали її з охороною перших осіб держави. Але з розвитком економіки головними особами, що представляють собою потенційну мішень для різного роду авантюристів і злочинців, стають люди зі сфери бізнесу і політики. Саме їх безпеку набуває все більшої гостроти.

Для забезпечення власної безпеки і безпеки своєї сім’ї люди часом бажають найняти особисту охорону. Благо, що найняти охоронця в Україні на даний момент не проблема. Багато охоронних компаній України пропонує послуги охорони осіб. Найбільша кількість пропозицій з охорони осіб можна зустріти на ринку послуг охорони Києва та великих міст, таких, як Одеса, Дніпропетровськ, Харків. По суті це тому, що це центри економічного життя України. Але це не означає, що дані послуги не доступні в інших містах.

    Професійний охоронець — це людина, яка вміє добре володіти собою в будь-якій критичній ситуації, що володіє високими фізичними та морально-вольовими якостями, здатний швидко і рішуче діяти в будь-якій екстремальній обстановці.

З огляду на, що напад може статися в будь-якому місці-на вулиці, вдома, в ресторані, співробітники особистої охорони завжди готові відбити напад, використовуючи для захисту свого клієнта не тільки вогнепальну зброю і спеціальні засоби, а й прийоми рукопашного бою. Вони завжди в тіні особи, що охороняється, незалежно від займаного їм соціального, фінансового або політичного становища, і залишаються в такій позиції до тих пір, поки їх підопічні не починає загрожувати реальна небезпека.