Переваги співпраці з ПОП

Переваги співпраці з ПОП
Багаторівнева безпека — запорука ефективності сучасного бізнесу. Для надійного захисту підприємства від протиправних посягань необхідно скористатися послугами професійних охоронних структур.

Багаторівнева безпеку — запорука ефективності сучасного бізнесу. Для надійного захисту підприємства від протиправних посягань необхідно скористатися послугами професійних охоронних структур. І тут потрібно вирішити — убезпечити компанію силами відомчої охорони або замовити послуги в ПОП?
Відомча охорона, як державна структура, знаходиться на бюджетному фінансуванні і практично не бере участі в конкурентній боротьбі за клієнтів. Її основна діяльність — моніторинг технічних засобів (пультова охорона) і виїзд за сигналами тривоги. Але такий вузький спектр послуг не задовольняє потреби сучасного бізнесу.

Друзі сайту: ви можете газ соболь купить бу за найнижчими цінами на сайті 2gazeli.ru.

Співпраця з приватними охоронними підприємствами вигідніше. Вони оперативно вирішують весь комплекс клієнтських завдань — від особистої охорони до забезпечення інформаційної безпеки замовника, а їх репутація і прибуток прямо залежать від якості виконаних робіт.
 
Основні переваги ПОП

Повна відповідальність за безпеку клієнта. Співпраця сторін регламентується договором, де чітко прописані обов’язки охоронної структури і вказана ступінь матеріальної відповідальності ПОП перед замовником.

Широкий спектр послуг:
захист комерційних об’єктів (ТРЦ, складів, магазинів, офісів);
супровід посадових осіб і цінних вантажів компанії;
монтаж і обслуговування комплексних охоронних систем;
захист інформаційного простору підприємств;
послуги фізичної охорони і т. д.

Висока кваліфікація охоронців. ПОП приділяють максимум уваги підбору персоналу. Перед зарахуванням в штат кожен з потенційних співробітників проходить багаторівневий попередній відбір для перевірки необхідних навичок. Крім того, всі охоронці проходять регулярну переатестацію в процесі роботи.
Комплексний підхід до забезпечення безпеки. Щоб поставити магазин під охорону або забезпечити захист іншого об’єкта, ЧОП виставляють стаціонарні пости, організовують КПП на службових входах, впроваджують сучасні технічні засоби: відеоспостереження, СКУД, системи охоронної та пожежної сигналізації.