30 09 2016

Ефективне відеоспостереження на торговому об'єкті

Ефективне відеоспостереження на торговому об'єкті
Індустрія торгівлі завжди займала досить велике місце в житті країни, і її сфера поширення постійно збільшується. Це підтверджує безперервне зростання торгових об'єктів, як невеликих магазинів, так і величезних торгових комплексів. Торгівля традиційно пов'язана з присутністю великої кількості людей, а також підвищеним ризиком крадіжок і збитків, тому питання безпеки співробітників і відвідувачів, а також забезпечення збереження матеріальних цінностей і грошових коштів є пріоритетним. З цією метою практично всі сучасні об'єкти рітейлу оснащені системами безпеки, і одну з ключових ролей в них грає відеоспостереження.

Функції і завдання відеоспостереження на торговому об'єкті

Для початку важливо зрозуміти, що являє собою система відеоспостереження, про яку піде мова нижче. Система відеоспостереження - це система апаратно-програмних засобів, призначена для здійснення відеоспостереження. [1] Тобто система відеоспостереження може включати в себе апаратуру для зйомки відео, запису і зберігання інформації і програмне забезпечення для управління всіма компонентами системи.

Система відеоспостереження в ритейлі завжди багатофункціональна: її функції можна розділити на дві категорії: основні та додаткові. Основними є: забезпечення безпеки людей, забезпечення схоронності товарів і запобігання втрат. До додаткових функцій відносяться інструменти системи відеоспостереження, призначені для керівників і маркетологів торгових точок і націлені на підвищення ефективності управління магазином.
 
Таким чином, система відеоспостереження на торговому об'єкті, вирішує наступні завдання: забезпечення безпеки людей, запобігання втрат, ефективне управління і підвищення лояльності покупця.
Интересные материалы читать все
Фирма EVEREST BROK занимается обслуживанием и доставкой различных сборных грузов из территории Китая на Украину. Процесс..
20 октября 0 комментария
У житті бувають випадки, коли терміново потрібні гроші, які з якихось причин не хочеться брати у родичів або знайомих - тоді на..
Вибір оптимальної позики онлайн - це просто
19 октября 0 комментария
После тяжёлого расставания возникает вопрос: «Как забыть любимого человека?» К сожалению, сделать это очень непросто и..
16 октября 0 комментария
Кожен власник заміського житла прагне убезпечити себе від недружніх дій і поглядів проходять мимо людей. Що ж може захистити..
Огородження й безпека нашого дому
21 сентября 0 комментария