20 10 2016

Відеоспостереження на дачі

Відеоспостереження на дачі
Близько половини жителів великих міст в нашій країні мають заміські дачні ділянки. Саме цим пояснюються довгі вервечки автомобілів, що рухаються ввечері в п'ятницю у напрямку до виїзду з міста. Для кого-то дача - це місце, де можна відпочити, відвернувшись від міської суєти, влаштувавши з друзями пікнік із шашликом і нічними посиденьками біля багаття. Для кого-то - це додаткова робота у вигляді вирощування власних овочів, фруктів і ягід на горезвісних «шести сотках». У будь-якому випадку, для більшості з нас дача - це джерело свіжого повітря і морального відпочинку від трудових буднів. І нікому не хочеться, щоб в черговий приїзд на дачу його відпочинок був затьмарений крадіжкою врожаю, а що ще гірше - майна з дачного будиночка.

Тому, щоб спати спокійно в своїй міській квартирі, не переживаючи про те, що ж в даний момент відбувається у вас на дачі, варто своєчасно подбати про захист свого заміського майна. Є кілька варіантів вирішення даного питання.

Перше, що спадає на думку - це вступити в ряди учасників дачного кооперативу і щомісяця віддавати досить пристойну суму службі охорони. Варіант хороший, але ми не можемо бути повністю покладатися на те, що охоронець вчасно прибуде до нашого ділянці в момент проникнення зловмисників.

Варіант з бійцівським собакою, яку ми пропишемо на ПМЖ на нашій дачі, ми відразу відкидаємо. Адже ми не шкуродери, щоб мучити тварину.

Залишається, мабуть, останній перевірений спосіб - це організувати відеоспостереження на дачі. Спочатку нам може здатися, що це дуже дороге рішення проблеми. Та й всі ці технічні питання, пов'язані з реалізацією відеоспостереження, здаються незбагненними для розуму звичайних громадян. Але на ділі все виявляється до неможливого просто.

До речі, вас може зацікавити професійне обслуживание охранных систем, яке ви можете замовити за досить доступними цінами.

Для початку нам слід визначитися з кількістю камер, їх роздільною здатністю і типом запису.

Розглядаємо ми в даному випадку тільки цифрові камери, так як аналогові не дадуть нам потрібної якості при схожій ціні. До того ж останні вже морально застаріли.

Якщо у вас невелика ділянка і не ньому крім самого дачного будиночка немає інших високих будівель, що перегороджують огляд камері, то цілком достатньо буде встановити одну камеру. Місце їй вибираємо вище для кращого огляду.

Що стосується роздільної здатності камери, то її вибираємо виходячи з того, наскільки нам важливо якість картинки на екрані. При цьому враховуємо, що високий дозвіл камери позначиться і на її ціні.

За типом записи найкраще вибрати камеру, що починає запис по сигналу датчика руху, так як перманентна запис за час вашої відсутності на дачі може заповнити вщерть носій інформації. Існують також системи, безперервно транслюють картинку з камери через інтернет прямо на дисплей вашого домашнього комп'ютера або на екран стільникового телефону. Однак інтернет є далеко не в кожному дачному селищі, тому попередньо потрібно переконатися в його наявності, якщо нам до душі даний спосіб.

Далі нам залишається знайти магазин, що спеціалізується на обладнанні для відеоспостереження і попросити консультанта розповісти і показати, як вибрати, встановити і налаштувати ту чи іншу систему. Можна також скористатися послугами інтернет-магазинів. В такому випадку подібна система вам обійдеться навіть дешевше.

Наші співробітники постійно вдосконалюють параметри комплексу відеоспостереження з метою знизити кінцеву вартість без будь-якої втрати якості і надійності.

Успішний розвиток і розширюється вплив нашої компанії базується на максимальному задоволенні всіх потреб і цілей наших замовників!
Интересные материалы читать все
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария
Кредит під заставу нерухомості стає все більш популярний сьогодні, в першу чергу через його доступності та меншою ставкою в..
Особливості кредиту під заставу нерухомості
10 февраля 0 комментария
Если вы думаете, что покупка кабеля iPhone не может сделать более удобной вашу жизнь, то ошибаетесь. Особенно, если речь идет о..
10 февраля 0 комментария