Де використовують відеореєстратори?

 

Де використовують відеореєстратори?

DVR цифровий відеореєстратор — найпоширеніший прилад запису відеоінформації. Цифровий відеореєстратор дозволяє, записуючи відео, стискати його, економити місце на цифровому носії. При побудові системи відеоспостереження треба приділяти більше часу і уваги безпосередньо вибору і купівлі відеореєстратора. Передову систему охорони нелегко уявити без відеореєстратора. Прилад грає основну роль в забезпеченні збереження та контролювання дій, як вдома, так і в офісі. Відеореєстратор отримує зображення від камер і при потребі записує сигнал на жорсткий диск.

Робота відеореєстратора по режиму діляться на дуплексні, роблять запис інформації і відображення одночасно; триплексні — спостерігати, записувати і відтворювати записану інформацію. Відеореєстратори нескладні в налаштуванні і вірні в роботі. Вони можуть обробляти інформацію, отриману з кількох камер. Відеореєстратор можливо підключити до телевізора, хоча зовсім небагато цифрові відеореєстратори сумісні з типовими комп’ютерним монітором. Підключити до монітора можна через роз’єм — VGA.

Відеореєстратор для офісу. Зараз більше директорів фірм використовують відеореєстратори для забезпечення захищеності. Купуючи відеореєстратор для офісу, фірма вирішує такі проблеми: в першу чергу, гарантують захищеність компанії, по-друге, зростає працездатність співробітників компанії, фіксує крадіжки майна. Відео реєстратор — чесний «робочий» Вашого офісу.

Відеореєстратор в торгівлі. Купуючи відеореєстратор для охорони службових та складських приміщень, торгового залу, Ви позбудетеся від крадіжки продуктів недобросовісними співробітниками або ж споживачами, відеореєстратор має можливість створювати запис прийому / відправки продуктів, для подальшого підтвердження низькоякісної перевезення вантажів, дивитися за помилками касирів, і так далі. Відеореєстратор дозволяє записувати все, що роблять продавці і персонал, а також він буде Вам гарним помічником, коли Ви у відпустці.

Відеореєстратор для будинку. Ви найняли персонал для догляду за дітьми та будинком, садом, дачею, осібно. Найняли няню для Вашого малюка, і через пару місяців почали зникати речі або ж Ви почали сумніватися в продуктивності найнятого працівника. Відеореєстратор дасть можливість підтвердити або ж розвіяти Ваші сумніви — він допоможе уберегти Вашу сім’ю.