Приховане відеоспостереження

Приховане відеоспостереження
За способом спостереження системи відеоспостереження можна розділити на зовнішнє і приховане спостереження. Явними перевагами систем зовнішнього відеоспостереження є простота монтажу і можливість застосування високоякісних, стандартних відеокамер і варіофокальним об’єктивом з кутом огляду, а значить, отримання зображення на екрані монітора з високою роздільною здатністю в найширшому діапазоні освітленості.
 
Крім того, явне наявність на об’єкті системи відеоспостереження дисциплінує потенційних хуліганів або злодіїв і знижує, таким чином, число крадіжок, особливо в громадських місцях продажів. Не слід забувати також про підвищення престижу фірми, яка встановлює системи відеоспостереження. При зовнішній установці з’являється ймовірність того що цю відеокамеру побачать і постараються обійти для скоєння крадіжки або постараються вивести з ладу саму відеокамеру. Якщо Ви захочете значно знизити ймовірність цих елементів можна, використовувати приховане відеоспостереження. Людина, який потенційний злодюжка не знає і не бачить відеокамеру, то він не зможе її вкрасти або вивести її з ладу. Установка прихованого відеоспостереження вимагає високої кваліфікації інженера установника і має велику трудомісткість, ніж зовнішня, але якщо Ви хочете бути впевненим у своїй системі відеоспостереження то цього того варто.

Зверніть увагу, що вас може зацікавити магазин жалюзи в Одессе, в якому можна придбати якісні та довговічні жалюзі швидко та вигідно!

До безпосередніх завдань прихованого відеоспостереження можна віднести: Відеоспостереження в магазинах для боротьби з крадіжками як з боку покупців, так і з боку персоналу. Для таких систем доцільно використання комбінованих систем відеоспостереження, що включають в себе зовнішнє і приховані відеокамери. Наужніе камери відлякають злодюжок, але боротьба з розкраданнями з боку персоналу не котить, так як працівники будь-якого універсаму, прекрасно знають про кути огляду цих камер, повірте вони знайдуть можливість зробити так щоб не потрапити в ці сектори спостереження. При відкритому нападі на на універсам або будь-який банк зовнішні відеокамери також малоефективні, оскільки швидше за все відразу будуть виведені з ладу злодіями.

У цих випадках максимальний ефект дасть приховане відеоспостереження. Бажано, щоб про їх місцях установки знали тільки основні співробітники служби безпеки або керівництво підприємства в обмеженому числі. Крім того, система будь-якого відеоспостереження допоможе записати на відеореєстратор випадки вимагання або шантажу як з боку злочинців, так і з боку співробітників органів влади або безпосереднього нагляду. В подальшому судовому розгляді такий відеозапис може зіграти найважливішу роль.