03 12 2017

Принцип роботи Gsm сигналізації

Принцип роботи Gsm сигналізації
В даний час Gsm сигналізація стрімко набирає свою популярність в житті багатьох власників квартир, дач, котеджів і офісів. Ця унікальна система, яка з'явилася відносно недавно, дозволяє людині, що знаходиться далеко від об'єкта отримувати інформацію про його стан за допомогою СМС повідомлення на мобільний телефон.

Серед головних функцій сучасних систем можна виділити оповіщення людини про проникнення сторонніх людей на певний об'єкт, про витік газу або виникненні пожежі. Варто відзначити, що за допомогою сигналізації за допомогою СМС можна управляти деякими функціями будинку, тобто впровадити в своє житло або офіс функції «Розумний будинок». Багато фахівців в області охорони кажуть, що охоронна сігналізаціяgsm є насправді оптимальним варіантом і рішенням для захисту майна від сторонніх і надзвичайних ситуацій.

До речі, вас може зацікавити якісна продукция органик, яку ви можете придбати на сайті glossary.ua швидко та вигідно.

Варто виділити переваги даної системи:
- висока надійність роботи;
- мобільність дії;
- простота монтажу та обслуговування;
- автономність роботи в разі відключення живлення;
- відносно невисока вартість.

Gsm сигналізація - де використовується?

На сьогоднішній день в зв'язку з постійними поліпшеннями Gsm сигналізації її можна застосовувати для охорони свого будинку, квартири, дачі, офісу, гаража та інших будівель, які мають велику цінність для своїх господарів. Принцип дії даного обладнання гранично простий, оскільки на тій території, на якій необхідно встановити системи монтуються множинні охоронні датчики руху, диму, газу і т.д.

При виявленні ними позаштатних ситуацій, пов'язаних з їх функціями, датчики швидко передають сигнал тривоги по спеціальному каналу на пульт управління, який в залежності від функцій може зателефонувати або відправити текстове повідомлення не тільки безпосереднього господареві, але і в охоронні служби або правоохоронні органи.

Варто зазначити, що радіус дії даної сигналізації з передавачами може залишати від 100 до 300 метрів в залежності від технічних параметрів системи. При виявленні руху або запаху диму система не тільки сповістить власника і компетентні органи, а й зафіксує відбувається датою, часом появи позаштатної ситуації. Крім того, при спрацьовуванні сигналізації автоматично включиться бездротова звукова сирена, здатна запобігти злочинні дії і оповістити оточуючих.
Интересные материалы читать все
Система видеонаблюдения в последнее время стала одной из самых приоритетных для обеспечения на объекте и соблюдения безопасности..
Комплекты видеонаблюдения: особенности
18 декабря 0 комментария
Сучасний світ вимагає тримати руку на пульсі всіх подій, які трапляються в тій чи іншій сфері життя...
17 декабря 0 комментария
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які..
Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
15 декабря 0 комментария
Входные двери из дерева постепенно пропадают с каталогов интернет-магазинов. Только стальные полотна могут обеспечить..
12 декабря 0 комментария