Модулі пожежогасіння

Модулі пожежогасіння
Для того щоб уникнути всього цього, ми використовуємо величезну кількість модулів пожежогасіння, який здатні працювати в автоматичному режимі і гарантовано рятувати нас від вогнища вогню навіть на самих ранніх стадіях.

Є такі модулі пожежогасіння:

— порошкові модулі пожежогасіння;
— водяні модулі;
— автоматичні;
— автономні;
— ручні модулі пожежогасіння.

Зауважимо, що вас може зацікавити відеоспостереження dahua dvr, яке ви можете придбати на сайті seventek.com.ua за найкращими цінами.

Всі види таких модулів залежать тільки від того, який засіб гасіння він використовує і за яким принципом працює даний модуль. Але все більшою і більшою популярністю користуються саме автоматичні модулі пожежогасіння, адже вони більш ефективні і прості у використанні.

Справа вся в тому, що такі модулі працюють спільно з системою пожежної безпеки. Такі установки пожежогасіння мають великий кількість елементів, які збирають інформацію, приймають правильне рішення, роблять певні дії. І не важливо, чи це порошкове пожежогасіння або будь-яке інше, система працює по одному і тому ж принципу. Давайте розберемося з усім ці більш докладно. Для того щоб система працювала, вона повинна мати такі елементи: блок регулювання, велика кількість різноманітних датчиків, безпосередній орган впливу на вогонь. Таким чином, датчики встановлюються безпосередньо в тих місцях, де може виникнути загоряння. Серед них є різні типи датчиків. Перш за все, встановлюються датчики температури і задимленості.

Датчик температури реагує тоді, коли вже є загоряння і вогонь підвищує температуру в приміщенні. Датчик задимленості реагує набагато раніше, він реагує, коли в приміщенні з’являється дим, а значить, він здатний запобігти подальшому розвитку вогню. Після того як датчик реагує на збудник, він посилає сигнал на блок управління. Блок управління приймає інформацію від датчика і приймає правильне рішення. Подача сигналу на підсилювач призводить до того, що орган управління подає воду, порошок, піну і т.д, в кілька розпилювачів, які і проводять гасіння вогню в приміщенні.

Отже, тепер можна підвести підсумки і відповісти на питання, чи можемо ми захистити себе від такої давньої проблеми людства? Так, звичайно ж, захистити ми себе можемо. Ми не маємо можливості повністю викорінити пожежа з нашого життя, але ми можемо запобігти подальшому розвитку ситуації. Ми можемо запобігти всі негативні наслідки вогню і захистити себе від непередбачуваності ситуації.

Ми можемо все це зробити в автоматичному режимі і отримати від цього дійсно задоволення наших потреб в безпеці. Адже така система пожежної безпеки дійсно працює і щорічно рятує величезна кількість людей по всьому світу. А значить, автоматичне пожежогасіння показує себе тільки з найкращого боку, але все залежить тільки від того, про який об’єкт іде мова і до цільно встановлювати таку систему пожежної безпеки.