Якщо вкрали банківську карту під час подорожі

 

Якщо вкрали банківську карту під час подорожі

Складно знайти сьогодні людини, яка б не застосовував в повсякденному житті для оплати послуг і покупок банківську карту. Особливо їй зручно користуватися під час відпустки, коли багато хто вирушає на відпочинок в інші країни і міста. Ось тут і криється небезпека крадіжки банківської карти, особливо якщо турист втрачає пильність в походах по культурних місцях, ресторанах або магазинах.

Правила для мінімізації втрат

Щоб заздалегідь звести ризик втрати грошових коштів до мінімуму, слід виконати заздалегідь наступні дії:

Завчасно використовувати можливість установки ліміту для зняття готівки з картки. Таким чином, навіть при крадіжці злочинці не зможуть швидко спустошити карту, і у її власника завжди буде запас часу, щоб її заблокувати.

Великі суми краще заносити на накопичувальний рахунок, який є віртуальним, і можливість зняти з нього кошти безпосередньо відсутня. Тобто спочатку гроші спрямовуються на карту через термінал або віртуальний кабінет, а потім вже можуть витрачатися.

Також можна встановити тимчасово нульовий ліміт і відключити опцію оплати карткою покупок, якщо невідомо, вкрали карту, або вона просто загубилася серед речей у валізі, наприклад.

У разі повної впевненості в пропажі карту слід негайно заблокувати.

Якщо після зникнення карти з’ясовується, що вона була єдиною в дальній поїздці, можна зробити наступне: через віртуальний кабінет гроші відправляються на карту рідних або друзів, які висилають кошти за допомогою будь-якої платіжної системи, наприклад, Western Union.

Звичайно, краще завжди залишатися пильним, особливо в далеких поїздках, щоб не затьмарювати свій відпочинок засмученнями через викраденої картки. Але навіть у разі її зникнення у туриста завжди є можливість максимально зберегти свої кошти, наявні на банківській картці. Сподіваємося, що наша стаття в чомусь вам допомогла.