Чи потрібен Вам виділений сервер?

Чи потрібен Вам виділений сервер?
Можливо, Ви хочете знати, для чого призначений виділений сервер і інужен він вам. Або, можливо, ви вже знаєте, що Вам потрібен виділений сервер, але застрягли, коли справа доходить до вибору хостингової компанії. Ось кілька рекомендацій, які можуть допомогти Вам зробити правильний вибір.

При оренді серверного простору у хостера, у Вас в основному, є два варіанти — орендувати shared хостинг або орендувати виділений сервер і орендувати серверні стійки. При оренді shared хостингу (часто згадується як «віртуальний хостинг»), Ваш веб-сайт ділить ресурси сервера з іншими веб-сайтами. Якщо Ви орендуєте виділений сервер, то Ви отримуєте весь сервер і все його ресурси в тому числі і пропускна здатність надходять в Ваше розпорядження.

Розміщення на загальному сервері є менш дорогими, ніж орендувати виділений сервер. Як правило розміщення на загальному сервері вимагає більш низького рівня технічних навичок, тому цей варіант великі підходить на невеликих, початківців сайтів. Саме тому загальний сервер, як правило, найкращий вибір для невеликих веб-сайтів або для малих підприємств, веб-сайти не мають великого трафіку.

Хоча загальний сервер найбільш економічний варіант для невеликих веб-сайтів, він не завжди хороший для великих, «критично важливих» або високовідвідуваних веб-сайтів. Для цих цілей краще за все підходить виділений сервер від https://thehost.ua/colocation.

Виділені сервери коштують дорожче, ніж орендувати шаред хостинг, і вони також вимагають більш високого рівня технічних навичок для роботи. Однак, якщо ви заробляєте сотні або тисячі доларів в день від електронної комерції і бізнес зазнає збитків, якщо сервер перестав працювати на один день або більше, то ви повинні серйозно розглянути питання оренди виділеного сервера. І ось чому:

Час відгуку сервера і управління трафіком сайту

Час відгуку сервера на шаред хостингу залежить від того, що відбувається з іншими сайтами, розміщеними на сервері. Час відгуку сервера для Вашого сайту буде залежати від стану інших сайтів — наприклад, якщо на іншому сайті раптом з’явився високий рівень трафіку. Затримки сервера будуть поза вашим контролем. З виділеним сервером ви відповідаєте за керування і планування ресурсів, а також за інші події, які можуть вплинути на відповіді сервера.

Гнучкість і програмне забезпечення

На шаред хостингу, ви будете мати обмежений доступ до операційної системи, і програмне забезпечення буде обмежено тим, які передбачено хостіноговой компанією. Якщо ви хочете мати можливість встановлювати, запустити власні додатки, налаштовувати електронну комерцію або базу даних, то Вам ймовірно знадобиться виділений сервер.