21 04 2018

Охорона і супровід вантажів, що перевозяться наземним транспортом

Охорона і супровід вантажів, що перевозяться наземним транспортом
Як правило, фізична охорона різних стаціонарних об'єктів не є єдиним напрямком у більшості охоронних компаній. До числа додаткових або навіть основних послуг можна віднести супровід вантажів, що переміщуються легковим або вантажним автотранспортом. Дана публікація допоможе читачеві розкрити основні нюанси під час охорони та супроводження вантажу наземним транспортом.

Процес підготовки найманого персоналу до транспортування є дуже відповідальним заходом, особливо, якщо мова йде про цінні вантажі. І навіть, коли скористатися даною послугою доводиться не так часто, все одно необхідно підійти до планування охоронного супроводу з особливою уважністю і педантичністю.

До речі, якщо вас цікавить страхування дітей, то об этом ви можете детальніше почитати на сайті sport.insure вже зараз.

Хоча, співробітники охоронної компанії, що беруть участь в транспортуванні отримають всю необхідну інформацію від керівництва, все ж розуміти головні критерії по організації планованої операції, дуже, навіть необхідно.

З самого початку підготовки охоронного супроводу, головне, що потрібно зробити це визначитися з точною кількістю задіяного персоналу, який буде виконувати роботу з охорони об'єкта спостереження. Так як кінцеве число фізичної охорони і транспорту буде формувати основний прайс замовляється послуги.

Вірне визначення необхідного кількість охоронців розраховується з кількісних показників і цінності об'єкту, що охороняється вантажу. Наприклад, якщо застосувати варіант перевезення конвоєм, тоді чергуються три автомобілі підряд супроводжуються одним конвойним транспортом. У разі, коли перевезення вантажу здійснюється чотирма машинами, тоді до супроводу прикріплюють два автомобіля з охоронною.

Якщо ж транспортування відбувається одним автотранспортом, розрахунок охорони визначається від дальності супроводу. Головні критерії на які необхідно приділити пильну увагу під час передачі вантажу, це цілісність бортів автотранспорту, тенту або будки, ну і звичайно ж присутність пломби з чітким відбитком. Більшість охоронних компаній мають в наявності свої пломби для разового застосування, завдяки чому можна підвищити ступінь контролю збереження вантажу.
Интересные материалы читать все
Сучасний ринок охоронних послуг пропонує величезний вибір фірм по забезпеченню безпеки. Виділити одну з них - непросте завдання...
Як вибрати ПОП?
Охорона складських і оптових підприємств відчутно окупається за умови її вірної організації. Для всебічного захисту майна від..
Організація охорони складів і оптових магазинів
Життя кожної окремо взятої людини завжди повинна бути в безпеці. При цьому зовсім не важливо де він знаходиться в певний проміжок..
Охорона житла - важливий аспект у житті кожної людини
Приблизно 130 мільйонів компонентів Розумного Дому буде придбано по всьому світу в 2017 році. Даний прогноз повідомляють експерти..
Підйом ринку розумного будинку активно триває