21 04 2018

Охорона і супровід вантажів, що перевозяться наземним транспортом

Охорона і супровід вантажів, що перевозяться наземним транспортом
Як правило, фізична охорона різних стаціонарних об'єктів не є єдиним напрямком у більшості охоронних компаній. До числа додаткових або навіть основних послуг можна віднести супровід вантажів, що переміщуються легковим або вантажним автотранспортом. Дана публікація допоможе читачеві розкрити основні нюанси під час охорони та супроводження вантажу наземним транспортом.

Процес підготовки найманого персоналу до транспортування є дуже відповідальним заходом, особливо, якщо мова йде про цінні вантажі. І навіть, коли скористатися даною послугою доводиться не так часто, все одно необхідно підійти до планування охоронного супроводу з особливою уважністю і педантичністю.

До речі, якщо вас цікавить страхування дітей, то об этом ви можете детальніше почитати на сайті sport.insure вже зараз.

Хоча, співробітники охоронної компанії, що беруть участь в транспортуванні отримають всю необхідну інформацію від керівництва, все ж розуміти головні критерії по організації планованої операції, дуже, навіть необхідно.

З самого початку підготовки охоронного супроводу, головне, що потрібно зробити це визначитися з точною кількістю задіяного персоналу, який буде виконувати роботу з охорони об'єкта спостереження. Так як кінцеве число фізичної охорони і транспорту буде формувати основний прайс замовляється послуги.

Вірне визначення необхідного кількість охоронців розраховується з кількісних показників і цінності об'єкту, що охороняється вантажу. Наприклад, якщо застосувати варіант перевезення конвоєм, тоді чергуються три автомобілі підряд супроводжуються одним конвойним транспортом. У разі, коли перевезення вантажу здійснюється чотирма машинами, тоді до супроводу прикріплюють два автомобіля з охоронною.

Якщо ж транспортування відбувається одним автотранспортом, розрахунок охорони визначається від дальності супроводу. Головні критерії на які необхідно приділити пильну увагу під час передачі вантажу, це цілісність бортів автотранспорту, тенту або будки, ну і звичайно ж присутність пломби з чітким відбитком. Більшість охоронних компаній мають в наявності свої пломби для разового застосування, завдяки чому можна підвищити ступінь контролю збереження вантажу.
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария