08 05 2018

Підйом ринку розумного будинку активно триває

Підйом ринку розумного будинку активно триває
Приблизно 130 мільйонів компонентів Розумного Дому буде придбано по всьому світу в 2018 році. Даний прогноз повідомляють експерти консалтингової компанії IHS Markit. У 2016 році продаж елементів розумного будинку склала 80 млн, що значно більше ніж у 2015 році.

Активне зростання ринку домашньої автоматизації супроводжувався гучними фактами. Наприклад, був розроблений інтелектуальний помічник для господарів розумних будинків - бездротової динамік Google Home і кухонний асистент Mykie від фірми Bosch. Готель-казино Wynn, що знаходиться в Лас-Вегасі, заявив, що встановив в кожні апартаменти голосового помічника Alexa від компанії Amazon, ту ж функцію управління тепер підтримує, і світовий лідер автоматизації Crestron. Крім того, польська компанія Fibaro анонсувала управління розумним будинком на базі свого обладнання за допомогою голосового помічника Siri від Apple.

До речі, вас може зацікавити брокер в Харькове, детальніше про якого ви можете дізнатися на сайті brokexpert.com.ua вже зараз.

Також, не обійшлося без поглинання і злиття, компанія Comcast викупила у Icontrol Networks підрозділ Converge, а фірма Alarm.com - її ж підрозділу Connect і Piper. Галузеві альянси AllSeen Alliance і Open Interoperability Consortium (OIC) консолідувалися в підприємство Open Connectivity Foundation (OCF).

Тенденція розумного будинку в Україні показує,
що використання даної технології в приватному і корпоративному секторі показує позитивну динаміку з року в рік

Заглядаючи в короткострокове майбутнє ринку домашньої автоматизації, фахівці стверджують, що головна тенденція буде супроводжуватися формуванням бізнес-конструкції і вартості. Не залишиться без уваги питання про комп'ютерної захисту побутової техніки, яка безпосередньо підключається до світової мережі Інтернет. А розробники інтелектуальних систем планують продовжувати активно знайомити споживача зі своїми напрацюваннями і самою концепцією розумного будинку, так як обізнаність про розумні технології, навіть в лідерах країнах по продаже оборудования, залишається на низькому рівні.

Голосові асистенти будуть тримати тренд і інтенсивно впроваджуватися в індустрію. У даній сфері прогнозується поява нових брендованих назв та імен віртуальних істот. Зрозуміло, голосові помічники еволюціонують ще далі і зможуть легко розуміти кілька господарів, а сьогоднішній лексикон, який більше нагадує машинну мову, буде вдосконалюватися на очах, і в остаточному підсумку буде не відрізняється від нормальної людської мови. Але голосове ноу-хау як і раніше не зможе витіснити класичне управління розумними системами, так як для цього необхідно більш «природно інтерактивне середовище».
Интересные материалы читать все
Многие считают, что велосипеды это достаточно безопасный вид транспорта и попасть на них в какие-то неприятные ситуации..
21 августа 0 комментария
Особенно, если большую часть времени он эксплуатируется в пределах города. Короткие пробеги по загруженным улицам с большим..
Технология Mutlu AGM в аккумуляторах
19 августа 0 комментария
С 2014 года криминогенная обстановка в нашей стране ухудшается стремительными темпами. Есть мнение о том, что охрана объекта..
18 августа 0 комментария
Кроме широкого применения конопляного волокна в разных сферах производства, огромную пользу приносят семечки и масло конопли...
Волшебные целебные свойства конопляных семечек
13 августа 0 комментария