08 05 2018

Підйом ринку розумного будинку активно триває

Підйом ринку розумного будинку активно триває
Приблизно 130 мільйонів компонентів Розумного Дому буде придбано по всьому світу в 2018 році. Даний прогноз повідомляють експерти консалтингової компанії IHS Markit. У 2016 році продаж елементів розумного будинку склала 80 млн, що значно більше ніж у 2015 році.

Активне зростання ринку домашньої автоматизації супроводжувався гучними фактами. Наприклад, був розроблений інтелектуальний помічник для господарів розумних будинків - бездротової динамік Google Home і кухонний асистент Mykie від фірми Bosch. Готель-казино Wynn, що знаходиться в Лас-Вегасі, заявив, що встановив в кожні апартаменти голосового помічника Alexa від компанії Amazon, ту ж функцію управління тепер підтримує, і світовий лідер автоматизації Crestron. Крім того, польська компанія Fibaro анонсувала управління розумним будинком на базі свого обладнання за допомогою голосового помічника Siri від Apple.

До речі, вас може зацікавити брокер в Харькове, детальніше про якого ви можете дізнатися на сайті brokexpert.com.ua вже зараз.

Також, не обійшлося без поглинання і злиття, компанія Comcast викупила у Icontrol Networks підрозділ Converge, а фірма Alarm.com - її ж підрозділу Connect і Piper. Галузеві альянси AllSeen Alliance і Open Interoperability Consortium (OIC) консолідувалися в підприємство Open Connectivity Foundation (OCF).

Тенденція розумного будинку в Україні показує,
що використання даної технології в приватному і корпоративному секторі показує позитивну динаміку з року в рік

Заглядаючи в короткострокове майбутнє ринку домашньої автоматизації, фахівці стверджують, що головна тенденція буде супроводжуватися формуванням бізнес-конструкції і вартості. Не залишиться без уваги питання про комп'ютерної захисту побутової техніки, яка безпосередньо підключається до світової мережі Інтернет. А розробники інтелектуальних систем планують продовжувати активно знайомити споживача зі своїми напрацюваннями і самою концепцією розумного будинку, так як обізнаність про розумні технології, навіть в лідерах країнах по продаже оборудования, залишається на низькому рівні.

Голосові асистенти будуть тримати тренд і інтенсивно впроваджуватися в індустрію. У даній сфері прогнозується поява нових брендованих назв та імен віртуальних істот. Зрозуміло, голосові помічники еволюціонують ще далі і зможуть легко розуміти кілька господарів, а сьогоднішній лексикон, який більше нагадує машинну мову, буде вдосконалюватися на очах, і в остаточному підсумку буде не відрізняється від нормальної людської мови. Але голосове ноу-хау як і раніше не зможе витіснити класичне управління розумними системами, так як для цього необхідно більш «природно інтерактивне середовище».
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария