08 05 2018

Підйом ринку розумного будинку активно триває

Підйом ринку розумного будинку активно триває
Приблизно 130 мільйонів компонентів Розумного Дому буде придбано по всьому світу в 2018 році. Даний прогноз повідомляють експерти консалтингової компанії IHS Markit. У 2016 році продаж елементів розумного будинку склала 80 млн, що значно більше ніж у 2015 році.

Активне зростання ринку домашньої автоматизації супроводжувався гучними фактами. Наприклад, був розроблений інтелектуальний помічник для господарів розумних будинків - бездротової динамік Google Home і кухонний асистент Mykie від фірми Bosch. Готель-казино Wynn, що знаходиться в Лас-Вегасі, заявив, що встановив в кожні апартаменти голосового помічника Alexa від компанії Amazon, ту ж функцію управління тепер підтримує, і світовий лідер автоматизації Crestron. Крім того, польська компанія Fibaro анонсувала управління розумним будинком на базі свого обладнання за допомогою голосового помічника Siri від Apple.

До речі, вас може зацікавити брокер в Харькове, детальніше про якого ви можете дізнатися на сайті brokexpert.com.ua вже зараз.

Також, не обійшлося без поглинання і злиття, компанія Comcast викупила у Icontrol Networks підрозділ Converge, а фірма Alarm.com - її ж підрозділу Connect і Piper. Галузеві альянси AllSeen Alliance і Open Interoperability Consortium (OIC) консолідувалися в підприємство Open Connectivity Foundation (OCF).

Тенденція розумного будинку в Україні показує,
що використання даної технології в приватному і корпоративному секторі показує позитивну динаміку з року в рік

Заглядаючи в короткострокове майбутнє ринку домашньої автоматизації, фахівці стверджують, що головна тенденція буде супроводжуватися формуванням бізнес-конструкції і вартості. Не залишиться без уваги питання про комп'ютерної захисту побутової техніки, яка безпосередньо підключається до світової мережі Інтернет. А розробники інтелектуальних систем планують продовжувати активно знайомити споживача зі своїми напрацюваннями і самою концепцією розумного будинку, так як обізнаність про розумні технології, навіть в лідерах країнах по продаже оборудования, залишається на низькому рівні.

Голосові асистенти будуть тримати тренд і інтенсивно впроваджуватися в індустрію. У даній сфері прогнозується поява нових брендованих назв та імен віртуальних істот. Зрозуміло, голосові помічники еволюціонують ще далі і зможуть легко розуміти кілька господарів, а сьогоднішній лексикон, який більше нагадує машинну мову, буде вдосконалюватися на очах, і в остаточному підсумку буде не відрізняється від нормальної людської мови. Але голосове ноу-хау як і раніше не зможе витіснити класичне управління розумними системами, так як для цього необхідно більш «природно інтерактивне середовище».
Интересные материалы читать все
Сучасний ринок охоронних послуг пропонує величезний вибір фірм по забезпеченню безпеки. Виділити одну з них - непросте завдання...
Як вибрати ПОП?
Охорона складських і оптових підприємств відчутно окупається за умови її вірної організації. Для всебічного захисту майна від..
Організація охорони складів і оптових магазинів
Життя кожної окремо взятої людини завжди повинна бути в безпеці. При цьому зовсім не важливо де він знаходиться в певний проміжок..
Охорона житла - важливий аспект у житті кожної людини
Приблизно 130 мільйонів компонентів Розумного Дому буде придбано по всьому світу в 2017 році. Даний прогноз повідомляють експерти..
Підйом ринку розумного будинку активно триває