28 11 2015

Стрімкий розвиток приватного охоронного бізнесу в Канаді стурбував громадськість

Стрімкий розвиток приватного охоронного бізнесу в Канаді стурбував громадськість
Штат службовців приватних охоронних компаній в Канаді розширюється швидше, ніж штат поліцейських управлінь. У зв'язку з цим деякі аналітики висловлюють стурбованість щодо того, що лінія, що розділяє приватну і суспільну служби, стає занадто розмитою.

На сьогоднішній день в Канаді налічується більше 140 000 приватних охоронців, які отримали відповідні ліцензії, тоді як чисельність офіцерів поліції становить 70000 чоловік. На тлі зростаючого населення країни, згідно з даними Міністерства Статистики Канади, кількість поліцейських зменшується. Така ситуація викликає тривогу деяких експертів, які вважають, що охоронна індустрія повинна піддаватися більш ретельному контролю, оскільки громадянам доводиться все частіше стикатися з приватною охороною.

Еббі Дешман, яка очолює програму громадської безпеки Канадської асоціації громадянських свобод, каже, що з боку громадян неодноразово надходили повідомлення про інциденти надмірного застосування сили охоронцями.

«Вони не озброєні, але можуть чинити фізичний тиск до прибуття на місце події поліцію», - пояснює Дешман, додаючи, що ситуація посилюється особливо в тих випадках, коли охоронці поводяться з психічно хворими людьми або ж бездомними.

За минулі п'ять років в Канаді було зареєстровано близько тисячі скарг на роботу приватних охоронців в провінціях і регіонах, провідних таку статистику. Проте багато аналітиків вказують на нестачу детальних відомостей про відбулися інцидентах і чим вони в кінцевому підсумку закінчилися.
Дешман каже, що скарг було б більше, якби люди, що стикаються з некоректністю з боку приватних охоронців, розуміли, що у них є невід'ємні права, і знали куди слід повідомляти про те, що трапилося.

«Діяльність приватних охоронних компаній регулюється керівництвом провінцій, - говорить Дешман, відзначаючи, що в кожному регіоні існують різні системи підготовки, ліцензування та моніторингу за охоронцями. - Ви можете подати скаргу на роботу охоронця, але не слід розраховувати на той же рівень транспарентності, як у випадку з порушеннями з боку поліцейських».

Найближчими днями в Оттаві відбудеться зустріч канадських експертів для обговорення методів, які б дозволили усунути наявні проблеми. Очікується, що також будуть підняті питання, що мають відношення і до приватній охороні. Росс МакЛеод, власник базується в Оттаві охоронної компанії Intelligarde, вважає, що приватний сектор може використовуватися для скорочення витрат, пов'язаних з роботою поліцейських управлінь. На його думку, існуюча модель є нестійкою. Він разом з деякими колишніми поліцейськими заснував некомерційну організацію, що отримала назву «Інститут цивільного захисту». МакЛеод сподівається, що ця ініціатива допоможе «приборкати фінансового демона».

За словами власника охоронної фірми Intelligarde, ринок висуває нові вимоги: охоронна індустрія прогресує, а стандарти підготовки та тестування підвищуються. «Я думаю, що люди, дізнавшись про всі можливості приватного сектора, будуть використовувати їх більше», - вважає МакЛеод.
Представники Канадської асоціації громадянських свобод, у свою чергу, покладають надійні на те, що на додаток до більш скрупульозним інспекціям діяльності приватних охоронців, відбудуться і зміни в самій індустрії.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария