05 03 2016

У США створили «гвинтівку хрестоносця»

У США створили «гвинтівку хрестоносця»
Один з американських виробників зброї, розташованих в штаті Флорида, заявив про створення так званої "гвинтівки хрестоносця". На думку розробників, користуватися їй не зможуть терористи з "Ісламської держави", а також інші радикальні ісламісти.

У компанії пояснили англомовного сайту RT, що на корпус зброї нанесена цитата з псалма 144-1: "Благословен Господь, моя скеля, що руки мої битві і пальці мої до війни". Все це супроводжується символ руху хрестоносців.

Ціна "гвинтівки хрестоносця" встановлена в 1395 доларів, але продавці вже поскаржилися на занадто величезний інтерес до нового виробу, а тому попереджають клієнтів про можливі затримки з постачанням зброї.

Стверджується, що автором концепції є Бен Томас, колишній морський піхотинець армії США. За його словами, одного разу він "ляпнув, що хотів би володіти серйозною зброєю, до якого не зміг би доторкнувся ісламістський терорист - його б відразу вбило блискавкою на місці".

Зброярі вважають, що втілили в життя бажання спецназівця.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария