05 03 2016

У США створили «гвинтівку хрестоносця»

У США створили «гвинтівку хрестоносця»
Один з американських виробників зброї, розташованих в штаті Флорида, заявив про створення так званої "гвинтівки хрестоносця". На думку розробників, користуватися їй не зможуть терористи з "Ісламської держави", а також інші радикальні ісламісти.

У компанії пояснили англомовного сайту RT, що на корпус зброї нанесена цитата з псалма 144-1: "Благословен Господь, моя скеля, що руки мої битві і пальці мої до війни". Все це супроводжується символ руху хрестоносців.

Ціна "гвинтівки хрестоносця" встановлена в 1395 доларів, але продавці вже поскаржилися на занадто величезний інтерес до нового виробу, а тому попереджають клієнтів про можливі затримки з постачанням зброї.

Стверджується, що автором концепції є Бен Томас, колишній морський піхотинець армії США. За його словами, одного разу він "ляпнув, що хотів би володіти серйозною зброєю, до якого не зміг би доторкнувся ісламістський терорист - його б відразу вбило блискавкою на місці".

Зброярі вважають, що втілили в життя бажання спецназівця.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария