28 03 2016

У США винайшли покривало-охоронець

У США винайшли покривало-охоронець
Американська компанія ProTecht створило унікальне покривало, яке здатне захистити дітей від куль під час можливого збройного нападу на навчальний заклад, а також вберегти від осколків при стихійних лихах.

"Покривало-охоронець" (Bodyguard Blanket), саме таку назву дали своєму винаходу розробники, є куленепробивний шматок тканини, що нагадує туристичний килимок, але виготовлений з особливої тканини. Товщина покривала становить всього вісім міліметрів і має ремені, що дозволяє одягати його як звичайний рюкзак. При виникненні небезпеки їм можна просто накритися.

Примітно, що розробником покривала-охоронця став ортопед. Після торнадо в Мурі, що забрав у 2013 році життя 24 осіб, включаючи декількох дітей, лікар зробив начерк захисної матерії і доручив одному зі своїх пацієнтів-винахідників реалізувати проект. В результаті з'явилося Bodyguard Blanket, в основу якого було покладено надвисокомолекулярний поліетилен високої щільності., Який використовується в балістичної броні, передають ЗМІ.

Винахід виявився не з дешевих. Покривало-охоронець буде коштувати близько однієї тисячі доларів, що не по кишені більшості батьків учнів середньостатистичної американської школи. Однак експерти підрахували, що придбання партії Bodyguard Blanket обійдеться освітній установі значно дешевше, ніж, наприклад, будувати бункер від торнадо. Втім, використовувати покривало для захисту можуть не тільки школи, а й в особливих випадках будь-яке детективне агентство або часта охоронна компанія, що забезпечують безпеку свого клієнта.

Покривало-охоронець уже пройшло випробування подібні тим, що проходять бронежилети для підрозділів поліції. Як з'ясувалося, власникам такої інноваційної захисту будуть не страшні кулі від гвинтівки калібру 0.22, а також пістолетів калібром 3.57 і 3.8.
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария