04 04 2016

Робот-охоронець каліфорнійської компаній може залишити без роботи своїх аналогів з крові і плоті

Робот-охоронець каліфорнійської компаній може залишити без роботи своїх аналогів з крові і плоті
Стартап з Каліфорнії розробив мобільного робота, якому присвоєно ім'я автономної машини по обробці даних «К5». Творці позиціонують своє дітище як засіб захисту для корпорацій, шкіл і житлових комплексів, здатний замінити живих охоронців.

Керівництво Knightscope, компанії-виробника, сподівається, що такі машини допоможуть боротися зі злочинністю і, зокрема, дозволять скоротити поточний рівень злочинності вдвічі.

За словами Вільяма Сантана Лі, співзасновника цієї технологічної компанії, його ідея полягала в тому, щоб розмістити роботів-сек'юріті в тих місцях, де немає охоронців. «Адже не у всіх шкільних будівлях присутні озброєні офіцери охорони», - пояснює він.

Представники компанії віддають собі звіт в тому, що внаслідок успішної реалізації проекту без роботи можуть залишитися 1,3 мільйона приватних охоронців - саме стільки сьогодні налічується робочих місць в охоронній індустрії США. Керівництво Knightscope зазначає, що бізнесмени з охоронного спільноти можуть заощадити, зробивши вибір на користь дешевих - як мінімум, в довгостроковій перспективі - роботизованих охоронців, вважаючи за краще їх співробітникам з плоті і крові, що складаються при цьому в профспілках.

Зростання робота, що зовні нагадує гібрид R2-D2 (кіношного аналога, героя фантастичної саги Стівена Хопкінса «Загублені в космосі»), 5 футів становить (152 см), вага - 300 фунтів (136 кг). Він обладнаний відеокамерою, телевізійними датчиками, лазерним далекоміром, радаром і мікрофоном. За допомогою цих приладів девайс, наприклад, може повідомити його власникам про необхідність присутності озброєних людей.

Мінімальний рівень зарплати в США становить близько 8 доларів на годину, а вартість роботи робота K5 варіюється в межах 6,25 долара, - пише New York Times.
Интересные материалы читать все
Популярність відеореєстраторів сьогодні висока, що це данина моді або ж дійсно потрібна річ для всіх?..
Дорогі відеореєстратори
Купити хороший відеореєстратор в наш час - не проблема. На сучасному ринку Ви сьогодні можете побачити десятки і сотні..
Як визначитися з відеореєстратором
На ринку відеоспостереження існують два основних типи, це цифрове і аналогове відеоспостереження. І, незважаючи на те, що..
Порівняння відеореєстраторів
Відеореєстратори використовуються практично у всіх системах охоронного спостереження. Ці прилади потрібні, щоб записувати..
Відеореєстратор стаціонарний