Переваги цирконієвої коронки

Переваги цирконієвої коронки
Проблеми із зубами торкалися кожного з нас, як мінімум раз в житті. На жаль, не всі можуть похвалитися ідеальним станом зубів, особливо це стосується людей похилого віку.

Бувають випадки, коли зуб або ряд зубів випадають, травмуються або вибиваються в результаті травми. Звичайно, в першу чергу, це псує естетичний вигляд, особливо, якщо це передні зуби. Крім цього, людина не може повноцінно приймати їжу, що може здорово відбитися на стан органів травної системи і привести до серйозних захворювань.

Сучасна медицина може позбавити пацієнта від подібних проблем! Сьогодні на ринку стоматологічних послуг є безліч варіантів відновлення зуба, де мова піде про цирконієвої коронки. Що ж це таке?

Цирконієва коронка — це конструкція, яка не знімається, вона повністю повторює колір і форму справжнього людського зуба. Цю коронку можна встановити як на руйнується зуб, так і на імплант. Така коронка — це чудовий вихід із ситуації, коли пломба вже не рятує. Якщо вас зацікавили цирконієві коронки, то радимо перейти за даним посиланням economstom.ru/cirkonievye_koronki.html, не гаючи часу.

Головні переваги цирконієвої коронки

Звичайно, у такого методу відновлення зубів є безліч плюсів, ми ж розповімо про основні з них:

— пацієнт отримує первозданний зовнішній вигляд, адже цирконієва коронка візуально просто відрізнити від справжнього зуба, людина знову набуває впевненість і починає посміхатися;

— цирконій — це гарантія стовідсоткової сумісності, а значить у пацієнта не виникає ніяких алергічних реакцій;

— під час протезування видалення нерва не знадобиться, виготовлення самої коронки дуже точне і індивідуальне, тому людина проходить з нею дуже довго, а під коронкою можна не бояться розвитку карієсу;

— така коронка має легку вагу, пацієнтові не здається, що у нього в роті знаходиться чужорідне тіло;

— обточування зуба при установки коронки відбувається на мінімальному рівні;

— сама коронка з часом не змінює свій початковий колір.

Для того, щоб встановити цирконієву коронку, необхідно отримати професійну консультацію лікаря-ортопеда. Після цього фахівці роблять зліпок, виявляють колір зуба і виготовляють коронку. Під час виготовлення коронки стоматолог повинен підготувати зуб до установки коронки або провести лікування зуба, якщо воно необхідне. Після цього встановлюється і сама цирконієва коронка.