Як захистити свою квартиру від злодіїв?

Як захистити свою квартиру від злодіїв?
Якщо ви вважаєте тему квартирних крадіжок вичерпаною, то злочинці якраз думають інакше. Уперта статистика говорить, що в 2016 році рівень квартирних крадіжок в Україні зріс на 20%. Багато хто ставиться до цього питання легковажно, поки це не торкнеться їх самих, а в той же час зловмисники вдосконалять свої навички. Для того, щоб убезпечити себе від квартирних крадіжок, варто дотримуватися кількох простих правил.

По-перше, безпека житла починається не з ступеня надійності ваших дверей, а з поштової скриньки. Скупчення в ньому пошти свідчить про тривалу відсутність господаря і грабіжник може цим скористатися. Тому якщо ви надовго залишаєте свій будинок, постарайтеся домовитися з сусідами, щоб вони забирали вашу кореспонденцію до себе.

До речі, вас може зацікавити дом престарелых, детальніше про який ви можете дізнатися на сайті uyutniugolok.ru вже зараз.

Оцінити ступінь достатку в квартирі грабіжник може через відкриті штори, навіть якщо квартира знаходиться на верхніх поверхах. Тому у вечірній час фіранки на вікнах варто закривати.

Дуже важливим елементом охорони житла є двері. Саме вона є безпосередньою перешкодою між грабіжником зовні і цінностями всередині. Тому не варто економити на якісній залізних дверей з декількома хорошими замками. На додаток до цього можна використовувати дзвінок, після якого слід звук собачого гавкоту. Оскільки безпосередньо перед проникненням в квартиру злодії завжди перевіряють її на наявність господарів, собачий гавкіт може їх відлякати. Крім цього можна встановити відеоочко з функцією запису, який допоможе запобігти пограбуванню ще на стадії підготовки.

Пультова сигналізація від злодіїв

Однак самим надійним способом охорони квартири є пультова сигналізація. Її датчики встановлюються на двері і вікна і випадку проникнення в житло на пульт обслуговуючої охоронної компанії надійде сигнал. Група швидкого реагування перебуватиме на місце злочину в лічені хвилини і знешкодить названих гостей. Також при спрацьовуванні датчика сигнал тривоги посилається на телефон господаря квартири. У разі установки пультової охорони рекомендується укласти з охоронною компанією договір матеріальної відповідальності якщо з якихось причин група не встигне приїхати на виклик вчасно. Якщо ж фірма такого договору не надає, довіряти їй охорону свого майна не варто зовсім.