Бухгалтерський аутсорсинг: основні переваги

Бухгалтерський аутсорсинг: основні переваги
Бухгалтерський аутсорсинг є новою послугою, яка швидко набула поширення завдяки своїм перевагам. Якщо раніше звикли тримати бухгалтера в штаті, тобто обирали тільки класичний варіант, то зараз все більше роботи віддають на аутсорсинг, в тому числі це стосується і бухгалтерії. Це зручно і для молодих невеликих компаній, і для підприємців.

Якщо вас цікавлять бухгалтерские услуги для ооо, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Методи взаємодії з бухгалтером на аутсорсингу

Виділяють кілька видів бухгалтерського аутсорсингу:

— По-перше, можливе консультування. Цей варіант вважається найпростішим. В такому випадку бухгалтерський облік віддалено використовується, коли необхідно проконтролювати роботу штатних бухгалтерів. Також консультування може знадобитися, коли бухгалтерія підприємства є специфічною (наприклад, якщо угоди проводяться з іноземними компаніями). Але навіть якщо не виникає питань в бухгалтерській діяльності фірми, консультування у досвідченого фахівця ззовні теж може бути корисним, особливо якщо законодавство в сфері оподаткування постійно змінюється.

— По-друге, використовується вибірковий аутсорсинг. Це означає, що передаються нештатному співробітнику тільки окремі функції, наприклад, розрахувати зарплату, підготувати звіт, подати декларацію до податкової служби. Причому інші функції виконує відділ бухгалтерії або сама компанія. Найчастіше такий варіант використовують, коли власник або керівник бажає проконтролювати процеси або він вважає за краще розвантажувати своїх співробітників.

— По-третє, бухгалтерський аутсорсинг може бути ще і повним, тобто комплексним. В такому разі не доведеться взагалі мати штатних фахівців, так як усіма завданнями буде займатися фірма-аутсорсер.

Чому вигідний бухгалтерський аутсорсинг?

— Зниження витрат на утримання бухгалтерії. Чи не доведеться виплачувати зарплату і всі соціальні виплати співробітникам відділу. Також не знадобиться спеціальне програмне забезпечення.
— Швидке реагування на всі зміни в законодавстві, так як фахівець завжди в курсі справ.
— Перекладання відповідальності на плечі приходить фахівця, адже йому можна довірити бухгалтерію, і не хвилюватися про конфіденційність.

Вибирати той чи інший спосіб взаємодії компанії з бухгалтером за допомогою аутсорсингу залежить від специфіки роботи юридичної особи, його фінансових можливостей, готовності перейти на комплексне обслуговування. У будь-якому випадку бухгалтерський аутсорсинг дає масу переваг, які компанія точно оцінить.