Етапи прибирання будинків і котеджів після ремонту

У Вас в будинку або котеджі щойно закінчився ремонт? Тоді Вам потрібне прибирання, яке Ви навряд чи зможете здійснити самостійно. Не знаєте, що робити з великою кількістю бруду? Швидше за все, Вам будуть потрібні послуги клінінгової компанії. Вибір компанії — справа не така проста, як здається. Треба дізнатися про якість робіт з багатьох джерел. Про нашу компанію Ви можете прочитати тільки хороше, оскільки ми уважно ставимося до кожної деталі. Речі будуть збережені. Прибирання будинків після ремонту необхідне.

Прибирання після ремонту повинне проводитися за допомогою спеціальних пристосувань. Ми закуповуємо тільки екологічні рідини і порошки. Вони відповідають європейським стандартам. Тому нам можна довіритися. Ми однаково уважно ставимося до старих і нових будинків. Якщо будинок старий, ми діємо з крайньою обережністю.

Післяремонтне прибирання будинків і котеджів: планування роботи

План дуже важливо скласти заздалегідь. Виходячи з нього, вже призначається вартість усього прибирання. Прибиратися в Вашому будинку або котеджі ми будемо не більше одного дня, а в окремих випадках лише півдня.

Що входить в прибирання після ремонту будинків і котеджів

Прибирання від «Чистого лиса» після ремонту включає в себе багато етапів, але ми виконаємо їх за один день. Нам не складно дотриматися всіх стандартних вимог, але іноді ми можемо зробити набагато більше, ніж передбачено в ході комплексного прибирання.

Що входить в прибирання після ремонту:

 1. збір та вивезення сміття різної величини;
 2. хімчистка килимів;
 3. вологе прибирання підлоги, що включає машинну обробку;
 4. позбавлення від пилу і мийка радіаторів опалення;
 5. очищення та миття плінтусів;
 6. позбавлення від пилу зовнішніх поверхонь;
 7. промивання дверних блоків;
 8. позбавлення від забруднень усього скла, полірування;
 9. промивка віконних блоків і видалення плям з рам;
 10. дезінфекція санвузлів і зовнішньої проводки;
 11. очищення урн від бруду і сміття;
 12. видалення різного роду плям;
 13. очищення стель і стін;
 14. видалення бруду з найбільш недоступних місць.

Кінцевий етап послуги  від «ЧИСТИЙ ЛИС» — генеральне прибирання приміщення. Ця процедура дозволяє позбутися від токсичних елементів, наприклад, від будівельного пилу. Двері повинні повернути собі блиск скляних елементів, дзеркала знову повинні відображати всі предмети. Ми чистимо килими і ковролін дуже ретельно.

Щоб замовити прибирання після ремонту котеджів тут — переходьте за посиланням.

Ми виконуємо кожен етап з граничною відповідальністю. Майстер заздалегідь розраховує загальну вартість, а Ви можете заплатити гроші відразу або після прибирання. Ми із задоволенням відчистимо найбільш непомітні плями. М’яка поверхня меблів теж буде очищена від бруду і плям. Ванна і раковина в ванній кімнаті будуть блищати як нові. Ми змусимо кахель блищати.

В процесі робіт співробітники клінінгової компанії застосовують ефективні миючі засоби, які не завдають шкоди лакованому дереву, плитці, паркету та іншим матеріалам. Завдяки використанню потужних пилососів, парогенераторів та іншого професійного обладнання, фахівці без шкоди для предметів інтер’єру і відремонтованих поверхонь усувають найстійкіші патьоки, забруднення, забезпечуючи якісний результат.