Соната — лідер програмного забезпечення для бухгалтерів

Жоден підприємець не може відмовитися від формальностей, пов’язаних з веденням і здачею бухгалтерської звітності. Завдяки сучасному бухгалтерському програмному забезпеченню виконання найважливіших фінансових зобов’язань відбувається набагато швидше та ефективніше. Питання тільки в тому, яку бухгалтерську програму варто вибрати, щоб задовольнити потреби вашого бізнесу і принести користь?

Бухгалтерська звітність в електронному вигляді: переваги

Електронний облік має багато переваг. Для його запуску вам знадобиться тільки комп’ютер з доступом до мережі. Сучасна програма Соната дозволяє виконувати фінансові операції набагато швидше і зручніше, а саме формувати:

  • звіти та податкові накладні;
  • розрахунки коригування;
  • акцизні накладні.

До речі, якщо ви хочете соната купить украина, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Програми для ведення та здачі бухгалтерської звітності дуже зручні для підприємців. Завдяки цьому управління фінансами на підприємстві набагато простіше. Підприємець, який використовує бухгалтерське програмне забезпечення, може постійно контролювати витрати і доходи та краще управляти компанією.

Програма Соната — лідер програмного забезпечення для бухгалтерів на ринку

Соната працює на ринку багато років, тому купуючи бухгалтерське програмне забезпечення з її пропозиції, ви можете бути впевнені в тому, що воно буде безпечним і функціональним.

Соната, пропонує не тільки максимально ефективні формування та здачу бухгалтерської звітності, а й гарантує підтримку фахівців і професійну технічну допомогу виробника. Вкрай важливо, що якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви можете звернутися до фахівців, щоб прояснити ваші сумніви. Постійна підтримка і постійний розвиток Соната дозволяє на постійній основі користуватися зручностями програми без необхідності зміни програмного забезпечення.

За допомогою програми Соната можна здати звітність в:

  1. Державну податкову службу;
  2. Фонд соціального страхування;
  3. Державну службу статистики.

Для підписання звітів Соната дозволяє використовувати електронні цифрові підписи та ключі. Імпорт та експорт звітів, накладних та квитанцій можливий у багатьох форматах. Також Соната дозволяє імпортувати звітну документацію з різних бухгалтерських облікових програм/

Соната дотримується положень законодавства про бухгалтерської звітності. Програма своєчасно оновлюється і адаптується до нових правил і змін в законодавстві. Тому, вибравши Соната, ви можете бути впевнені, що зміни в регламенті вас ніколи не здивують!