Особливості та переваги автобусних турів

Автобусні тури представляють собою один з найдоступніших і популярних видів відпочинку. За одну поїздку можна побачити пам’ятки кількох міст, а також отримати масу позитивних емоцій і яскравих вражень. До того ж такі поїздки обходяться набагато дешевше звичайних екскурсійних турів з ночівлею в готелях.

Автобусні тури дозволяють туристам спостерігати часту зміну дивовижних пейзажів з вікна і дають можливість відчути себе справжніми мандрівниками. Туроператор «Ukrbustour» організовує недорогі екскурсії до сусідніх країн на автобусі за доступними цінами. Фахівці туроператора з особливою увагою підходять до організації автобусних турів і враховують всі побажання клієнтів.

ПЕРЕВАГИ АВТОБУСНИХ ТУРІВ

Автобусні тури мають вагомі переваги:

 1. Доступні ціни. Тури на автобусі є бюджетний варіант поїздки.
 2. Мобільність. У туристів є унікальна можливість побувати в багатьох місцях за короткий термін.
 3. Зручність і комфорт. Сучасні моделі автобусів оснащені всім найнеобхіднішим.
 4. Мальовничі краєвиди з вікна. Туристи можуть насолоджуватися прекрасними пейзажами під час поїздки.
 5. Економія часу. Туристу не буде потрібно купувати квитки, складати власний маршрут, бронювати готелі. Цим займуться фахівці туристичної фірми. Організація поїздки відбувається «під ключ».

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ТУРИСТІВ

 • У поїздку слід брати з собою комфортний одяг і взуття (на низькій підошві), сонцезахисні окуляри, невеликий плед і парасольку.
 • В дорозі корисними можуть бути маленька подушка, відкривачка, складаний ніж, вологі серветки.
 • В автобусні подорожі потрібно брати з собою тільки нешвидкопсувні продукти — чай в пакетиках, сухарики, супи швидкого приготування.
 • Важливо не забути взяти з собою кружку з пластмаси або кераміки для окропу.
 • Варто також заздалегідь подбати про необхідні ліки.
 • Електроприлади повинні мати вилку європейського типу. Можна також скористатися перехідником.
 • Не варто брати багато сигарет і більше літра алкогольних напоїв.
 • Багаж краще розділити на кілька частин. Найнеобхідніші речі, включаючи документи, продукти харчування і предмети особистої гігієни, слід взяти з собою і везти в салоні. Інші речі можуть зберігатися в багажному відсіку.

При виборі автобусних турів також слід враховувати час у дорозі і наявність нічних переїздів. Подорожі на автобусі зазвичай приносять багато позитивних емоцій і задоволення.

Джерело: https://ukrbustour.od.ua/