Поліграфія як метод залучення нових клієнтів

За допомогою поліграфії ви можете не просто поліпшити показники бізнесу, але і збільшити аудиторію клієнтів. Щоб залучити нових покупців, власнику необхідно, перш за все, розробити грамотну маркетингову кампанію. Паперова реклама якраз не вимагає зайвих витрат, зате дає швидкий результат — те, що потрібно сучасному підприємцю.

Як працює поліграфія?

У бізнесі, який передбачає продаж товарів або послуг, виділяють три етапи взаємодії з клієнтами:

  1. Залучення уваги аудиторії.
  2. Мотивація на вчинення замовлення, покупки.
  3. Утримання цільової аудиторії.

Замовити поліграфію на сайті https://www.printc.kiev.ua/ можна на всіх етапах, але найчастіше вона використовується для залучення нових клієнтів.

Основна частина поліграфічної продукції носить ознайомчо-рекламний характер, що сприяє притоку покупців.

Універсальний маркетинговий інструмент дає максимум можливостей при просуванні бізнесу.

На які види поліграфії звернути увагу?

Одного виду друкованої реклами навряд чи буде достатньо. Рекомендуємо використовувати відразу кілька типів поліграфічної продукції, щоб кампанія була результативною. Так вдасться охопити більше потенційних замовників.

Візитні картки

Візитка — хороший спосіб заявити про себе, не забираючи багато часу. Компактна картка потрібна, щоб поділитися своїми контактними даними. На ній вказують ініціали, номери телефонів, адреса, соцмережі і так далі.

Важливо, щоб ця інформація була написана в логічній послідовності і згідно з міжнародними стандартами. Інакше є ризик зробити небажане враження. Особливо, якщо ви хочете вийти на західний ринок.

Листівки та флаєри

Паперова реклама цього типу відноситься до роздавальної. Листівки призначені для швидкого поширення інформації про заклади.

На те, щоб зацікавити потенційного клієнта за допомогою флаєра, у рекламодавця є буквально 10-15 секунд. Тому дизайн потрібно продумати до дрібниць: тут не повинно бути зайвих деталей. Добре читається текст, якісні картинки, правильне поєднання кольорів — три ознаки якісної листівки.

Корпоративні вироби

Фірмові блокноти, ручки, календарі — приємний сувенір для клієнтів. Перевага такої рекламної продукції в тому, що вона діє довше. Тому що канцелярське приладдя регулярно використовуються в повсякденності. Блокноти і ручки служать для щоденних записів, календарі — для роботи (зокрема, квартальні). Глядач мимоволі зауважує логотип компанії, і впізнаваність бренду зростає.

Можна замовити поліграфію в корпоративному стилі для роздачі на конференціях, виставках та інших заходах.

Стікери

Ефективний метод зацікавити покупця — подарувати фірмовий стікер. Такий сувенір завжди на виду: його можна наклеїти на ноутбук, щоденник або телефон. Важливо, щоб наклейка мала стильне привабливе оформлення.

Великою популярністю користуються стікери з кумедним дизайном. Якщо ваша цільова аудиторія складається переважно з молодих людей, такий варіант буде ідеальним.