Види ламінаторів

Ламінування — швидкий і простий спосіб захистити папір від руйнівного впливу вологи, пилу, бруду і сонячних променів. Захищені полімерною плівкою листи не мнуться і не рвуться навіть при інтенсивному використанні. За допомогою ламінування можна надовго зберегти в первозданному вигляді документи, фотографії, малюнки, візитні картки, грамоти та обкладинки книг.

За типом нагрівального елементу

 • Ламінатори з гарячими пластинами. У такому пристрої плівка проходить між гарячими пластинами, а далі накочується холодними валами. І якщо на початку на виході виходив не завжди якісний документ з бульбашками повітря між плівкою і папером, а також хвилястою поверхнею, то сьогодні розробляються нові технології, наприклад ремінне ламінування компанії Fellowes, що дозволяє не допустити таких ситуацій. Щоб ламинатор купить киев — переходьте за посиланням.
 • Ламінатори з валами внутрішнього нагріву. У такому типі пристроїв нагрівальний елемент знаходиться всередині валу. Така технологія дозволяє використовувати ламінатори для тиснення фольгою, глянцевания і вирішення інших завдань. Прилади з гарячими валами коштують дорожче простих пристроїв з пластинами, але виконують роботу якісно. Такі ламінатори є, в основному, потужні професійні апарати. Вони не потребують перервах і можуть експлуатуватися цілий робочий день.
 • Ламінатори з валами зовнішнього нагріву. Апарати із зовнішнім нагрівом валів коштують дешевше і вимагають відпочинку через кожні 40-60 хвилин роботи. Як правило, їх купують для будинку або невеликих фірм. Нагрівальний елемент в них знаходиться зовні валів, дозволяє ламінувати документи, фотографії.
 • Також існують гібридні варіанти.

За типом використовуваної плівки

 1. Пакетні (конвертові) — застосовуються для ламінування документів популярних розмірів (А6-А2). Аркуші паперу вкладаються в плівку, виготовлену у вигляді прямокутних пакетів, після чого пропускаються через ламінатор. Конвертові пристрої бувають професійними та офісними. Пакетні пристрої коштують дешевше, мають просту конструкцію і можуть використовуватися будь-якою людиною, але не дозволяють застосовувати занадто тонку плівку.
 2. Рулонні — ламінують папір всіляких розмірів, але в основному використовуються для продукції формату A3-А0. Як витратних матеріалів використовується згорнута в рулон плівка. Як правило, такий тип ламінаторів встановлюється на поліграфічних підприємствах і в друкарнях. Рулонні ламінатори дозволяють швидко виготовляти навіть великі тиражі, працюють з плівками будь-якої товщини, проте складні в налаштуванні і використанні.

Рейтинг ТОП 5 кращих ламінаторів для будинку

У рейтинг кращих увійшли наступні вироби:

 1. Fellowes Saturn 3i A4.
 2. PingDa FGK 320.
 3. Office Kit L2325.
 4. Aceline LM441A.
 5. Aceline LM4400B.

Розглянемо більш докладно представлений вище асортимент.

Fellowes Saturn 3i A4

Представлений сучасний ламінатор призначений з метою невеликого обсягу робіт з ламінування будинку і в офісі. Прилад забезпечує довгостроковий захист документів, грамот від впливу зовнішніх факторів. Регулювання температури дозволяє підібрати точні параметри з метою роботи з різними плівками. Ламинатор оснащений світловими індикаторами включення і готовності до роботи. Прогумовані ніжки забезпечують стійке положення приладу під час роботи, що гарантує максимально комфортне використання.