Клінкерна цегла — особливості застосування

Якщо необхідно на вигідних і комфортних умовах придбати клінкерну цеглу, варто вивчити пропозиції компанії виробника. Дана організація протягом декількох років займає лідируючі позиції на ринку сучасних укладальних матеріалів. Цегла — це штучно створений будівельний матеріал, який не дивлячись на багатовікову історію, до цього дня вважається одним з найнадійніших і якісніших.

Оформити покупку на даний матеріал можна на сайті https://alex-group.com.ua/belaja-cerkov-kirpich. Нижче описані основні переваги цегли і особливості його застосування.

Переваги клінкерної цегли

Будівельні матеріали від даного виробника за своєю якістю не поступаються численним зарубіжним аналогам. Продукція, що випускається компанією виробником — уся ця продукція повністю відповідає встановленим стандартам і прийнятим нормам. Товар не раз удостоювався нагород за свою якість. Причина в наступних властивих йому позитивних характеристиках:

 1. екологічність — даний матеріал спеціально створений з екологічно чистих компонентів;
 2. високі показники міцності;
 3. ідеальна тепло- і звукоізоляція;
 4. якість матеріалів відповідає європейським стандартам;
 5. морозостійкість, зносостійкість і вогнетривкість;
 6. стійкість до хімічних і механічних впливів;
 7. простота в догляді;
 8. довготривалість експлуатації.

Оптимальне співвідношення вартості і якості є ще одним незаперечним позитивним фактором, на підставі якого багато будівельні і монтажні компанії набувають саме цей клінкерну цеглу, саме в організації.

Застосування цегли

Клінкерна цегла досить широко використовується в тій сфері, де де спостерігається зволоження фасадного або облицювального матеріалу. Причина в тому, що у клінкерної цегли присутні низькі показники водопоглинання. Завдяки цьому його використовують при облаштуванні таких будівельних елементів, як:

 • поручні ступені;
 • кути будівлі;
 • віконні вхідні зони;
 • цокольні і підвальні поверхи;
 • паркани і стовпчики парканів.

Якщо придбати клінкерну цеглу в компанії, перевіреної часом, то можна розраховувати на те, що матеріал буде повністю відповідати всім якісним характеристикам. Доставка цегли здійснюється по території всієї України. Також добре працює консультаційна підтримка компанії. Менеджери і співробітники відповідають на всі питання без будь-яких проблем, оформляють покупку з доставкою в будь-якому обсязі.