Переваги GPS мониторингу автомобілей

Про користь підключення службового транспорту до системи диспетчеризації — аргументи цілком очевидні: поліпшення якості роботи перевізника, віддалений контроль за пересуваннями службового авто, захист від зливу палива і використання машини в особистих цілях.

Та й потрапляє в потрібну точку на карті швидше, адже тепер він не має можливості з’їхати з маршруту або ж продати орендоване компанією паливо на сторону. Статистика стверджує — середньомісячна економія палива тут може досягати 30%. З огляду на ціни на заправках України, суми за підсумками року накопичуються істотні — швидко окупаючи витрати на впровадження системи диспетчеризації транспорту. Дізнатись більше про GPS мониторинг транспортов можна, перейшовши за посиланням.

Чим система відрізняється від GPS

ГЛОНАСС-моніторинг за принципом вимірювання практично аналогічний другому глобальному комплексу — GPS. Однак різниця між ними є. В першу чергу це положення угруповань. Супутники у американської Navistar розташовані по шести площинах, орбіти обертання у них кругові. Завдяки цьому в кожній точці земної кулі забезпечений прийом мінімум з 6 з 24 апаратів, через що говорять про більшої точності GPS. Конкретний показник залежить від багатьох факторів, тому для підвищення якості вимірювань розумно використовувати обидві системи.

  • Відсутність у супутників резонансу — немає синхронності, тому стабільність апаратів вище, коригувати їх не потрібно протягом усього терміну експлуатації (але він нижчий, ніж у американської системи);
  • Велика, в порівнянні з GPS, дешевизна обладнання для підтримки роботи системи, що забезпечує фінансову вигідність для комерційних користувачів;
  • Кращий захист від збоїв завдяки функціонуванню на інших частотах і поділу сигналу — це знижує небезпеку його втрати і погіршення через природні, архітектурних і технічних перешкод;
  • Врахування потреб українських користувачів, Цивільного та Господарського кодексів і так далі.

Де використовується ГЛОНАСС-моніторинг

Відстеження місця розташування стаціонарних і переміщаються об’єктів — основна практична функція системи. Її можна застосовувати для визначення місця розташування користувачів, що знаходяться в місцях, де не працюють мобільні телефони. Витрати на експлуатацію пристроїв, що підтримують систему ГЛОНАСС, мінімальні — вона безкоштовна.

Моніторинг — контроль положення і переміщення рухомих об’єктів — використовують в державному, оборонному секторі, а також в бізнес-цілях, для оптимізації роботи транспорту підприємств, компаній, служб логістики і вантажоперевезень. Пристрої для зв’язку з ГЛОНАСС встановлюють на приватні і комерційні автомобілі. У другому випадку підприємство-власник автопарку отримує доступ до гнучкого і сучасного інструменту оптимізації транспортних витрат.