МИТНЕ ОЧИЩЕННЯ ТОВАРУ

Під митним очищенням товару розуміється набуття іноземними товарами статусу товарів ЄАЕС.

Для імпортних вантажів процес виглядає так: Клієнт купує товар для ввезення в іноземного виробника. Далі, для того, щоб ним можна було б користуватися на території Росії, його потрібно привезти, а також зробити ряд формальностей, пов’язаних з оформленням. Вантаж переміщається через кордон, а сам його очищення відбувається на заздалегідь обраному посту. Відбувається розміщення на СВХ. У ЦЕД подається підготовлена декларація цей товар, і навіть надаються необхідні супутні документи. Інспектор перевіряє відомості, що вказані у декларації, та за відсутності помилок та будь-яких питань випускає вантаж. Із цього моменту іноземний товар стає товаром ЄАЕС.

Не завжди процес митної очистки вантажів проходить оперативно. Однак, на етапі планування його паркану можна прорахувати всі ризики і заздалегідь до них підготується. Але не кожному клієнту вистачить часу, досвіду та знань, щоб розібратися у всіх тонкощах процедур та операцій. Тому існують митні представники, які допоможуть пройти клієнту процес очищення з мінімальними тимчасовими та фінансовими витратами.

Список послуг з митного очищення

Ми маємо статус митного представника (детальніше — на сайті https://welmen.ru/tamozhennye-uslugi). Ми маємо власний штат декларантів, з досвідом роботи понад 15 років.

Ми працюємо на ключових постах – і це дозволяє оптимізувати маршрут доставки вантажів.

Наша компанія надає послуги з очищення товарів під процедури: імпорт, експорт, тимчасове ввезення, тимчасове вивезення, транзит, митний склад, переробка поза митною територією. Також, можливе оформлення по карнет АТА.

Крім того, ми надаємо повний комплекс послуг – перевезення, експедирування та оформлення.

Аутсорсинг ЗЕД — один із напрямків діяльності в нашій компанії. Послуга буде актуальна для тих клієнтів, кому необхідно привезти вантаж із мінімальними тимчасовими та фінансовими витратами. Але достатнього досвіду у сфері ЗЕД немає.

Серед переваг компанії виділяється сервіс персонального менеджера для існуючих клієнтів 7 днів на тиждень з 9 до 21.

У нашій компанії запроваджено автоматизацію звітності під вимоги кожного конкретного клієнта. Зручність взаємодії – один із наших пріоритетів.

Необхідні документи для проходження митного очищення

Список необхідних документів залежить від обраної процедури та від самого вантажу. Але при цьому можна виділити стандартний та мінімальний перелік документів, на підставі яких заповнюється декларація на товари та надаються до митниці:

  1. Статутні документи на організацію. Сюди входять: статут, свідоцтва ІПН, ОГРН, документи на генерального директора.
  2. Документи по угоді: договір та додатки/доповнення щодо нього.
  3. Товаросупровідна документація: інвойс, пакувальний лист, транспортна накладна.

Цей перелік є мінімальним. У процесі оформлення інспектор має право запросити додаткові документи.

Вартість та терміни митного очищення вантажів

Вартість послуг із очищення товарів для кожного клієнта визначається індивідуально. Наприклад, вартість може вплинути характер вантажу, кількість декларацій на місяць.

Орієнтовна вартість оформлення декларації на імпортний вантаж, що переміщається автомобільним транспортом, становить 10 000 гривень, залізничним, морським та авіаційним – 7500 гривень. У вартість оформлення декларації на автомобільному СВХ входить комплекс послуг СВХ (в’їзд під шлагбаум, стоянка 1-2 доби). Щодо вартості послуг з процедури експорту – від 5 000 гривень.

Якість наших послуг підтверджується багаторічною співпрацею з такими клієнтами як Askona, Yamaha, oriflame, boxberry та багатьма іншими. При цьому ціни на послуги за деякими позиціями нижчі, ніж у наших конкурентів.

Важливим питанням для кожного клієнта є час, який витрачається на проходження всіх процедур.

Одне з основних завдань розвитку та вдосконалення митниці – це скорочення часу оформлення.

Наша практика показує — у 90% випадків з моменту розміщення вантажу на СВХ до моменту його випуску проходить не більше 3-х годин.