Які вимоги до сценічних конструкцій

Звичайно ж, нині прийнято організовувати велику кількість найрізноманітніших заходів, творчих вечорів, концертів, корпоративів, показів, які вимагають від приміщення спеціального облаштування.
І насамперед це наявність сцени та всього необхідного обладнання, для того, щоб забезпечити максимально якісно та правильно організований захід. Однак іноді загвоздка буває в тому, що в ідеальному приміщенні просто немає сцени, і часу на пошуки чогось більш відповідного теж немає.

Саме в цьому випадку варто вчасно звернути увагу на можливість орендувати сцену і все обладнання, що додається до неї, яке буде потрібне для урочистостей, будь то якесь дитяче свято або захід для дорослих людей. При цьому варто зауважити, що така послуга зараз надається досить великою кількістю різних компаній, які пропонують великий спектр своїх послуг, тому оренда подіуму там. Також не можна забувати, що взагалі на будь-який захід, навіть на спортивні турніри можуть знадобитися сцена, але також пропонується оренда подіумів, граунду, ферм.

Тому варто окремо сказати про те, що різновидів різних комплексів сцен існує багато, і в той момент, коли ви замислюєтеся про організацію якоїсь масової події чи свята, найкраще саме орендувати сцену. Адже разом із цим можна і навіть потрібно замовляти все необхідне обладнання, наприклад, звукове та світлове, яке забезпечить сцену красивими декораціями і без проблем дозволить виступити будь-якій людині зі своїми словами чи зі своїм номером, у супроводі звуку та музики.

Взагалі оренда сцени с ковролином дійсно дуже зручна і вигідна послуга, оскільки вона передбачає не тільки отримання всіх необхідних конструкцій, але і безпосередній монтаж всього комплексу, який може бути виконаний на будь-якій поверхні. Також встановлюються освітлювальні прилади та налаштовується звукове обладнання, все піддається ретельній перевірці, щоб під час свята не було неполадок та збоїв. Отже, ви значно спрощує для себе організацію будь-якого заходу.

На що звернути увагу під час вибору покриття сцени

Сцена збірно-розбірна чи стаціонарна?

Найперше та найголовніше питання, на яке потрібно відповісти при виборі покриття сцени – це тип сценічного комплексу: стаціонарний, чи збірно-розбірний.

Справа в тому, що якщо ви купуєте збірно-розбірний сценічний комплекс, то вибору й немає. У цьому випадку доступне тільки покриття тенту.
Пояснимо чому.

  1. По-перше, профнастил, металочерепиця та полікарбонат присвердлюються до сталевих ферм. А збірно-розбірні сцени виготовлені з алюмінію. Якщо при кожній збірці сценічного комплексу присвердлювати один із цих матеріалів, то павільйон швидко прийде в непридатність.
    А щодо гнучкої черепиці, то для неї взагалі потрібен каркас. Про те, щоб збирати та розбирати павільйон, покритий гнучкою черепицею і мови бути не може.
  2. По-друге, тент зручніший у монтажі. Він монтується за допомогою шнура. А всі інші покриття, як ми вже повідомили – за допомогою шурупів. Чи варто говорити, що це набагато триваліший процес монтажу? І навпаки. Якщо ви купуєте стаціонарний СК — то покриття тенту краще не використовувати. Справа в тому, що під дією снігових та вітрових навантажень тент швидко прийде в непридатність. Та й вандалізм ніхто не скасовував.

Тому якщо ваш вибір припав на стаціонарний СК – вибирати слід із полікарбонату, профнастилу або гнучкої черепиці.

Власні переваги

Питання особистих переваг грає далеко ще не останню роль.
Комусь подобається яскравий полікарбонат, комусь скромний профнастил, комусь гнучка черепиця. Остання, щоправда, застосовується не часто, і на нашій практиці тільки на сценах – мушлі. Трохи пізніше зупинимося на них докладніше, а поки що підемо далі.

Вартість

Ще один важливий нюанс, який варто враховувати під час вибору матеріалу покриття сцени – це його ціна.
Для того, щоб дізнатися, потрібно замовити розрахунок її вартості у нашого інженера. Вам підкажуть, яке покриття варто вибрати у вашому конкретному випадку, а потім назвуть вартість.