Переваги скляного електрочайника

Електричні чайники — зручні побутові прилади, що дають змогу швидко закип’ятити воду майже в будь-яких умовах. Їх можна брати на дачу, в офіс, у відпустку чи відрядження. Сучасні виробники пропонують широкий вибір такої техніки, використовуючи для її виготовлення різні матеріали: пластик, кераміку, нержавіючу сталь, скло. Розглянемо докладніше переваги та особливості роботи останніх моделей. Адже вони вважаються чи не найкращими завдяки характеристикам та стильним варіаціям.

Аргументи на користь електричного чайника зі скла

Скляні вироби крихкі, тому дехто боїться, що такий прилад трісне під впливом високих температур, або ж його буде легко розбити. Насправді це неможливо, адже виготовлені електричні чайники з термостійкого загартованого матеріалу, який є надміцним. Звідси ключові переваги таких пристроїв:

 1. Довговічні, стійкі до механічних ушкоджень.
 2. Прості в догляді. Скляні моделі не ржавіють, не мають надлишку накипу, не тріскають та не змінюють колір. Єдиний нюанс — вапняний наліт. Але його легко попередити, якщо не залишати воду в чайнику надовго, вчасно очищаючи.
 3. Не впливають на смак напоїв навіть після тривалої експлуатації.
 4. Мають високу тепломісткість, бо скляні стінки вистигають повільніше.
 5. Доступні в дуже стильних дизайнах, що пасуватимуть будь-якій кухні.

До недоліків належать можливі розводи на стінках після миття та рекомендацію протирати прилад насухо для продовження терміну його служби. Проте пластикові, керамічні чи інші сучасні чайники теж мають свої недоліки. Відтак варто зважити всі «за» та «проти», вибираючи техніку, яка буде комфортною саме вам.

Додаткові опції

Асортимент сучасних електрочайників достатньо широкий, щоб кожен мав змогу підібрати модель за потужністю, розмірами та ціною відповідно до своїх уподобань. Є варіанти з подвійними скляними стінками, з підсвіткою чи покращеною тепломісткістю. Доступні моделі з різноманітними характеристиками та в цікавих дизайнах можна побачити на сайті allo.ua. Перед покупкою варто дізнатися, які опції є актуальними саме для вас.

Серед зручних додаткових функцій скляних електрочайників можна знайти:

 • наявність ситечка для заварки чаю;
 • кругове підсвічування;
 • захист від дітей;
 • вимкнення в разі, якщо немає води;
 • звуковий сигнал про готовність;
 • Smart-управління.

Вибирайте електрочайник із колбою потрібної місткості, звертайте увагу на якість пластику в основі, та не нехтуйте рекомендаціями з догляду. Вдалий вибір електричного приладу з міцного скла дасть змогу смакувати улюбленими гарячими напоями, а також швидко готувати дитячі страви із задоволенням. Служитиме пристрій не один рік. А ще такий прилад можна купити в подарунок близькій людині. Чайник матиме стильний вигляд і завжди нагадуватиме про вашу турботу. Головне — вибрати якісну модель із потрібними характеристиками.