Кабель для ip відеоспостереження

Кабель для ip відеоспостереження
Для прокладання кабельних мереж для відеосистем застосовується кабель для ip відеоспостереження спеціальний, що включає одну окрему жилу в екрані. Така будова дозволяє цього кабелю здійснювати передачу відеосигналу без втрат якості зображень. Товщина жили впливає на якість сигналу і довжину його передачі.

Види кабелю для відеоспостереження:

1) одножильний
2) багатожильний
3) комбінований

Кабель ip відеоспостереження буває одножильним, подібним антенного проводу. Для нього обов’язкове обплетення, що складається з тонкого дроту металевої, вона необхідна для перешкоджання виникнення перешкод на сігнал.Но внутрішня жила може бути і багатожильної, і одножильний, підходящої більше для значних відстаней. Комбінований кабель вважається універсальним, з його допомогою можна передавати не тільки відеосигнал, а й харчування для камери. Комбінований кабель складається з однієї екранованої жили і декількох жив без екрану.

Зверніть увагу, що ви можете связаться с Карго компанией за допомогою сайту guangzhou-cargo.ru, на якому є вся необхідна інформація.

Кабель для ip відеоспостереження в залежності від матеріалу, з якого він виготовлений, підрозділяється і на види, призначені для вуличної прокладки або для внутрішнього простору в приміщенні. Для вулиці зазвичай застосовується кабель з ПНД матеріалу, досить жорсткий, чорного кольору. Для внутрішнього використання підходить провід з ПВХ, м’якший і світлих відтінків. Комбінований провід визнаний найпопулярнішим, оскільки він може передавати сигнал на відстань до 800 метрів при збереженні відмінної якості зображення.

Кабель і комутатор для ip відеоспостереження можна прокласти і встановити самостійно, якщо є навички такого роду монтажних робіт, однак буде значно краще, якщо ви звернетеся з проханням про збірку комплекту відеоспостереження до фахівців, які можуть або виконати монтажні роботи якісно і за короткий термін, або дадуть цілком вичерпну консультацію клієнту при зверненні по телефону. Якщо виникають питання при виконанні монтажних робіт по установці системи відеоспостереження, то оптимальний вихід — зателефонувати нашим фахівцям, у яких є відповіді на будь-яке питання, що стосується систем відеоспостереження.

Звертайтеся за консультацією, купуйте кабель ip відеоспостереження і приступайте до монтажу.