Як організувати охорону офісу?

Як організувати охорону офісу?
Замислюючись про оренду офісу, багато підприємців звертають увагу на такі важливі моменти, як місце розташування, площа, планування, але забувають про ще один важливий момент — охороні. Але ж від організації охорони приміщення буде залежати збереження матеріальних цінностей.

Якщо питання про охорону не вирішене, необхідно їм зайнятися найближчим часом. Найбільш простим варіантом є звернення в приватне охоронне підприємство. Його фахівці знайдуть оптимальний варіант захисту майна, виходячи із специфіки вашого бізнесу, а також ваших уподобань. У співдружності охоронних підприємств пропонується охорона офісів для юридичних і фізичних осіб.

До речі, вас можуть зацікавити GipsHouse 3д панели, які ви можете придбати на сайті gipshouse.com.ua просто зараз.

Фахівці охоронного агентства допоможуть вам розробити оптимальний варіант захисту вашого майна. Це може бути:

присутність охоронця в офісі;
організація системи пропуску;
монтаж сигналізації;
установка відеоспостереження;
установка тривожної кнопки.

Можна використовувати одночасно кілька варіантів. Відеоспостереження є одним з найбільш універсальних і ефективних способів. Навіть сама присутність відеокамер вже відлякує зловмисників. Камери дозволяють своєчасно реагувати на зазіхання, надають допомогу в затриманні злочинців. Тривожна кнопка допомагає затримати зловмисників.

Часто крадіжки здійснюються в нічний час, коли в офісі вже нікого немає. В даному випадку слід створити перешкоду для проникнення в офіс сторонніх людей. Для цього рекомендується зробити міцну вхідні двері і встановити протизламний замок. Якщо офіс знаходиться на першому поверсі, на вікна рекомендується встановити решітки або спеціальні склопакети, які стійкі до ударів. Також слід поставити датчики руху.

Людський фактор має чимале значення при організації охорони підприємства. Тому до питання підбору персоналу варто підходити дуже уважно. Облаштовувати офіс таким чином, щоб пересування відвідувачів і співробітників було помітно.