Основні види послуг ПОП

Основні види послуг ПОП
Звертаючись в ПОП, спочатку ми дізнаємося, які послуги надають підприємства приватної охоронної діяльності. Існують певні положення законодавства, які дозволяють власникам ПОП надавати тільки ті послуги, які дозволені чинними законами. Охоронне підприємство повинно пройти перевірку і отримати ліцензування. У дозвільному документі вказуються тільки ті послуги, які може надавати компанія, як приватним особам, так і підприємствам.

Чим займається ПОП

У розпорядженні ПОП послуги охоронних підприємств включають в себе кілька робочих напрямків, зокрема:

Здійснення охоронної діяльності для фізичних осіб.
Використання системи «фізична охорона об’єкта».
Комплексна пультова охорона.
Служба оперативного реагування або ГБР.
Допомога в супроводі вантажу і вантажоперевезення.
Монтаж звукової, світлової сигналізації та відеофіксації об’єкта.

Під кожним розділом послуг дається докладний опис, що входить до цього переліку, при цьому вказуються детальні робочі моменти, про які обов’язково повідомляється клієнт.

До речі, вас може зацікавити бюро переводов в СПб, детальніше про яке ви можете дізнатися на сайті artsburo.ru вже зараз.

Категорії роботи охоронної компанії

Професійні приватні охоронні підприємства надають послуги, як для населення, так і для організацій, при цьому кожна категорія має своє обгрунтування.

Охорона об’єктів будь-якої форми власності, в тому числі житлові будинки, приміщення, соціально значимі заклади, школи і т.д.
Збройна охорона. Використання цієї послуги обмовляється діями охоронця, в яких випадках він може застосувати зброю, разом з цим використання зброї допустимо тільки в рамках Закону про ЧОП. В інших випадках послуги приватних охоронних підприємств не передбачають застосування вогнепальної зброї.
Охорона заходів. При проведенні корпоративного вечора або іншого значимого події, можна залучати до роботи фахівців ЧОП. В даному випадку визначається характер роботи охоронця на заході.
Послуги бронемобіль. При замовленні цієї послуги можна перевозити особливо цінні речі або забезпечувати безпеку пересування особливо охоронюваних осіб.
Послуги поліграфа. Охоронні агентства мають право надавати цей вид послуги, але тільки в рамках своєї компетенції.
Охорона дошкільних та навчальних закладів. Укладаючи договір з компанією, ви вказуєте, які види послуг ПОП можна використовувати для такого відповідального закладу, де безпеку і здоров’я дітей виходять на перше місце.
Охорона будівельних об’єктів. Ведення будівництва вимагає дотримання права, як підрядника, так і замовника: охоронне підприємство допоможе організувати комплексні заходи, як для споруджуваного будинку, так і для законсервованого об’єкта будівництва.
Охорона офісу. У діловому офісі вирує життя, і забезпечити спокійний плин роботи, як для співробітників, так і для відвідувачів зможуть професійні співробітники ЧОП.
Охорона вантажоперевезень. При переміщенні вантажу не завжди можна покластися на водія або експедитора, замовте послуги ЧОП, і ваш вантаж ніколи не буде підданий небезпеки з боку злочинців.

При укладанні договору вказуються всі функції і дії охоронця, а також відповідальність приватного охоронного підприємства перед замовником. При оформленні послуг обов’язково необхідно укласти повноцінний договір, а також вказати відповідальність сторін за виконання умов договору.