03 07 2015

Влада Арканзасу згортає проект з озброєння і перекваліфікації шкільних вчителів в охоронців

Влада Арканзасу згортає проект з озброєння і перекваліфікації шкільних вчителів в охоронців
У минулий четвер генеральний прокурор Арканзасу оприлюднив офіційну позицію влади, згідно з якою шкільні райони штату не мають права перекваліфікувати шкільних службовців і вчителів в охоронний персонал з метою забезпечення безпеки кампусів. Раніше представники шкільних адміністрацій планували, що завдяки спеціальній програмі вчителям буде дозволено перебувати в класних аудиторіях зі зброєю.

За словами генерального прокурора Дастіна Макденіел, відомство штату, ліцензується приватні охоронні агентства, не уповноважене видавати ліцензії шкільним районам для найму вчителів або ж персоналу в якості охоронців кампусів.

Як повідомляє Associated Press, така заява пролунала після того, як шкільний район Кларксвілль, розташований в західній частині Арканзасу, оголосив про свої плани задіяти більше 20 вчителів та шкільних службовців як волонтерів-сек'юріті, озброєних прихованим зброєю 9-міліметрового калібру. «Простіше кажучи, чинні норми не передбачають ситуації, коли шкільного району могла б видаватися ліцензія охоронної компанії, а також і класифікація освітньої установи як приватної бізнес-структури, нанимающей власних вчителів на посаду озброєних охоронців», - зазначав Макденіел.

Друзі сайту: можливо вам потрібен якісний маслоохладитель мру, який ви можете придбати за доступною ціною!

Учасникам кларксвіллского проекту, які, згідно із задумом, повинні були пройти 53-годинний курс підготовки, видавалися 1100 доларів на покупку зброї і кобури. Шкільний район, пише агентство Associated Press, повинен був надати фінансування в розмірі 50 тисяч доларів для придбання амуніції і проведення тренувальних занять - за цю частину відповідальність повинна була нести Nighthawk Custom Training Аcademy, приватна установа, що базується на північному заході Арканзасу.

«У нас тривають перестрілки в школах, але ми не змінюємо колишньої тактики: закриваємося в класних аудиторіях, ховаємося і сподіваємося на краще», - каже суперінтендант Кларксвілль. - Ця програма була спрямована на запобігання трагедій, подібних тій, яка в грудні минулого року трапилася в початковій школі Сенді-Хук (Ньютаун, штат Коннектикут). Тоді загинули 20 дітей і 6 дорослих».
Тим часом, вже у восьми американських штатах шкільного персоналу дозволяється перебувати на території кампусів зі зброєю в тому випадку, якщо на це було отримано спеціальний дозвіл.
Интересные материалы читать все
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария
Кредит під заставу нерухомості стає все більш популярний сьогодні, в першу чергу через його доступності та меншою ставкою в..
Особливості кредиту під заставу нерухомості
10 февраля 0 комментария
Если вы думаете, что покупка кабеля iPhone не может сделать более удобной вашу жизнь, то ошибаетесь. Особенно, если речь идет о..
10 февраля 0 комментария