12 06 2018

Застосування тепловізорів

Застосування тепловізорів
Температура - одна з головних характеристик всіх об'єктів навколишнього нас світу, що відображає їх тепловий стан. Причому, різні ділянки одного і того ж об'єкта можуть мати різну температуру. Досліджуючи розподіл температурного поля поверхні матеріалів і речовин, можна судити про однорідність їх внутрішньої структури, а в разі машин і механізмів - про дефекти деталей або вузлів. Така можливість обумовлена ​​тим, що всі дефекти, неоднорідності і невідповідності завжди проявляють себе температурними аномаліями в зоні їх знаходження. В цьому і полягає фізична основа застосування тепловізорів в самих різних сферах діяльності.

Перш ніж переходити до розгляду напрямків застосування тепловизора Pulsar, звернемо увагу на те, що тепловізійну зйомку необхідно проводити тепловізором професійного рівня з високою температурної чутливості і широкою функціональністю. Саме такими є тепловізори серії RY-100 від компанії MVR-Company. Залежно від розв'язуваних завдань, ви можете купити бюджетні моделі RY-107 ... RY-112 з матрицею 120х120 пікселів, або ж більш дорогі тепловізори моделей RY-127 ... RY-138 з матрицею 384 × 288 або RY-147 з детектором 640х480 пікселів, і розширеною функціональністю.

Що стосується температурного діапазону, то за винятком моделі RY-120 з верхньою межею вимірювань в + 350 ° С, всі інші моделі серії RY-100 мають можливість розширення температурного діапазону до + 1200 ° С або до + 2000 ° С і можуть бути використані у всіх промислових і високотемпературних додатках.

Застосування тепловізора в будівництві і житлово-комунального господарства

діагностика огороджувальних конструкцій та покрівлі;
виявлення дефектів теплоізоляції та інших джерел тепловтрат;
визначення місць протікання повітря і води;
виявлення дефектів стиків панелей, тріщин, обривів арматури, загублених труб, ділянок більш пізнього ремонту.

Ми вже згадували вище, що в залежності від напрямку застосування, тепловизор купить який можна швидко та вигідно, повинен відповідати тим чи іншим вимогам: мати розширений температурний діапазон, високу температурну чутливість і хороше дозвіл, мати вбудовану цифрову камеру, комплектуватися змінними об'єктивами, супроводжуватися власним програмним забезпеченням з розширеним набором інструментів аналізу і т.д.
Интересные материалы читать все
На первый взгляд все двери похожи между собой, поэтому покупатели обращают внимание только на дизайн и цену предложенного..
15 ноября 0 комментария
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем..
Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
15 ноября 0 комментария
Самым комфортабельным способом добраться до нужного города или страны является полет на самолете. И неудивительно, что билеты на..
06 ноября 0 комментария
Однак максимізувати ефект від маніпуляцій можна лише в тому випадку, якщо підключити до задачі професіоналів. Охоронні системи..
Як вибрати охоронну систему безпеки для потреб окремого об'єкта
05 ноября 0 комментария