12 06 2018

Застосування тепловізорів

Застосування тепловізорів
Температура - одна з головних характеристик всіх об'єктів навколишнього нас світу, що відображає їх тепловий стан. Причому, різні ділянки одного і того ж об'єкта можуть мати різну температуру. Досліджуючи розподіл температурного поля поверхні матеріалів і речовин, можна судити про однорідність їх внутрішньої структури, а в разі машин і механізмів - про дефекти деталей або вузлів. Така можливість обумовлена ​​тим, що всі дефекти, неоднорідності і невідповідності завжди проявляють себе температурними аномаліями в зоні їх знаходження. В цьому і полягає фізична основа застосування тепловізорів в самих різних сферах діяльності.

Перш ніж переходити до розгляду напрямків застосування тепловизора Pulsar, звернемо увагу на те, що тепловізійну зйомку необхідно проводити тепловізором професійного рівня з високою температурної чутливості і широкою функціональністю. Саме такими є тепловізори серії RY-100 від компанії MVR-Company. Залежно від розв'язуваних завдань, ви можете купити бюджетні моделі RY-107 ... RY-112 з матрицею 120х120 пікселів, або ж більш дорогі тепловізори моделей RY-127 ... RY-138 з матрицею 384 × 288 або RY-147 з детектором 640х480 пікселів, і розширеною функціональністю.

Що стосується температурного діапазону, то за винятком моделі RY-120 з верхньою межею вимірювань в + 350 ° С, всі інші моделі серії RY-100 мають можливість розширення температурного діапазону до + 1200 ° С або до + 2000 ° С і можуть бути використані у всіх промислових і високотемпературних додатках.

Застосування тепловізора в будівництві і житлово-комунального господарства

діагностика огороджувальних конструкцій та покрівлі;
виявлення дефектів теплоізоляції та інших джерел тепловтрат;
визначення місць протікання повітря і води;
виявлення дефектів стиків панелей, тріщин, обривів арматури, загублених труб, ділянок більш пізнього ремонту.

Ми вже згадували вище, що в залежності від напрямку застосування, тепловизор купить який можна швидко та вигідно, повинен відповідати тим чи іншим вимогам: мати розширений температурний діапазон, високу температурну чутливість і хороше дозвіл, мати вбудовану цифрову камеру, комплектуватися змінними об'єктивами, супроводжуватися власним програмним забезпеченням з розширеним набором інструментів аналізу і т.д.
Интересные материалы читать все
Сьогодні вибрати відповідний сейф досить складно, так як ринок пропонує широкий асортимент моделей. Дана стаття буде корисна не..
Як правильно вибрати сейф
Документи досить часто губляться. Причому, зазвичай їх пропажу виявляють саме в той момент, коли без них вже не обійтися -..
Як відновити документи на нерухомість
Приватні охоронні агентства пропонують власникам весь спектр послуг з охорони об'єктів нерухомості. Кожне підприємство являє..
У чому полягає комплексна охорона будівельних і промислових об'єктів
Послуги з охорони, як комерційних, так і житлових об'єктів стали невід'ємною частиною життя кожного з нас. Дані послуги..
Охорона об'єктів промислового та будівельного характеру