18 06 2018

Як правильно вибрати сейф

Як правильно вибрати сейф
Сьогодні вибрати відповідний сейф досить складно, так як ринок пропонує широкий асортимент моделей. Дана стаття буде корисна не тільки тим, хто ви вибирає даний товар вперше, але і тим, хто раніше здійснював придбання, але залишився розчарований.

Перший кроки перед покупкою

Для початку слід визначитися з цілями, для яких вам слід купити сейф на http://ssk.ua/. Якщо ви збираєтеся зберігати гроші або коштовності, то вам підійдуть максимально зламостійкі моделі. Вони характеризуються особливою міцністю стінок. У виробництві використовується міцна сталь, а між зовнішньою і внутрішньої стінки заливається шар бетону. Можуть застосовуватися і композитні матеріали (кевлар). Тут можуть бути як кодові, так і механічні замки.

Які ще сейфи можуть привернути вашу увагу?

Дуже часто є небезпека того, що зловмисник може знищити вміст сейфа. В такому випадку доведеться купити модель з класу вогнестійких. Їх головна відмінність полягає в тому, що вони відмінно чинять опір дії вогню, вони збережуть вміст і від високої температури. Природно, така протидія не може бути нескінченним.

Виробник обов'язково повинен вказати часовий відрізок в характеристиках. Зазвичай це 1-2 години. До даного часу повинна спрацювати сигналізація, і приїдуть пожежники. При виготовленні використовуються спеціальні сплави, тому і вартість вище. Існують і вогнезломостійкі сейфи, які мають плюси двох перерахованих вище видів.

Що робити, якщо вам необхідно зберігати зброю?

Для цього використовуються спеціальні металеві шафки, які відрізняються мінімальною вологозахистом. Що стосується моделей для юридичних осіб, то їм рекомендуються збройові сейфи, які відрізняються надійними замками. Для короткоствольної і пневматичної зброї призначені спеціальні пістолетні моделі, які виділяються більш доступною ціною і компактними розмірами.

Якщо ви хочете купити збройовий сейф на http://ssk.ua/product/sejfy-vzlomostojkie-124, то попередньо подивіться, що знаходиться всередині вподобаного сховища. Деякі елітні моделі навіть обтягують оксамитом зсередини. Деякі частини навіть покривають лаком або наносять декоративну гравіювання. Колірна гамма всередині і зовні часто різниться. Сьогодні статистика рясніє нещасними випадками, пов'язаними з неправильним зберіганням зброї. Так що покупка такого сейфа суворо обов'язкове.
Интересные материалы читать все
Обеспечить информационную безопасность компании означает предотвратить все возможные риски, связанные с утечкой информации, сбоем..
Ключевые угрозы информационной безопасности предприятия и способы защиты
21 февраля 0 комментария
Наявність спеціального взуття - важлива умова для виконання різного роду діяльності, незалежно від того, співробітник працює в..
Кому знадобиться спецвзуття?
20 февраля 0 комментария
Інкотермс - це збірник правил, схвалених на міжнародному рівні, який містить цілий ряд контрактів, що відносяться до..
Умови поставки DDP
16 февраля 0 комментария
Будівництво будинку або капітальний ремонт приміщення вимагає серйозного підходу. Від того, яку компанію вибере замовник для..
Основні критерії вибору будівельної компанії
15 февраля 0 комментария