Придбання та монтаж сигналізації для будинку

Придбання та монтаж сигналізації для будинку
Перед власником будинку завжди гостро стоїть питання про захист свого майна і безпеки житла. Найнадійніший спосіб, існуючий в наш час — охоронна сигналізація, яка зможе виявити порушника, запобігти незаконне проникнення і зберегти майно, а можливо і життя господаря.

Сьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість охоронних систем. Як не заплутатися в різноманітті представленої продукції та вибрати саме ту сигналізацію, яка необхідна? Щоб відповісти на це питання, необхідно зрозуміти, для яких цілей купується охоронна система, які вимоги до неї висуваються, і визначитися з умовами її експлуатації.

До речі, вас може зацікавити виза в Австралию, про яку ви можете детальніше дізнатися на сайті helpvisa.com.ua просто зараз.

Елементи охоронної системи

1. Центральний блок.

Блок є своєрідним мозком всієї системи охорони будинку. Це пристрій, який контролює підключення до нього елементи сигналізації, приймає виходять від них сигнали про виникнення нештатних ситуацій і, в залежності від алгоритму запрограмованих дій, реагує на отримані сигнали.

Крім датчиків, центральний блок включає в себе GSM-модуль, який налаштовується власником будинку для його оприлюднення в разі проникнення на об’єкт. Повідомлення про небезпеку надходить на стільниковий телефон або комп’ютер господаря. У разі необхідності сигнал тривоги надходить на пульт охорони. Крім вихідного сигналу можливо і відправка фотографії того приміщення, де зафіксовано підозрілий рух.

2. Датчики охорони.

Датчики сигналізації підбираються, виходячи з тих вимог, які висуває власник будинку до безпеки і виходячи з фінансових можливостей і складністю монтажу. Найбільш популярними датчиками, якими оснащуються охоронні системи, є датчики руху і датчики злому дверей і вікон будинку. Крім них, в систему охорони можуть бути вбудовані датчики пожежної, газової та водопровідної безпеки.

3. Відеокамери.

При монтажі сигналізації в заміському будинку рекомендують встановлювати і систему відеоспостереження, як усередині приміщень, так і зовні об’єкта, які будуть контролювати периметр будинку і прилеглу до нього територію.