31 10 2017

Навіщо потрібен аудит безпеки сайту?

Навіщо потрібен аудит безпеки сайту?
Безпека і надійність сайту в сучасному світі є одним з актуальних завдань. Незважаючи на те, що розроблені різні програми і антивіруси, все одно хакерські атаки кожен день зламають різні веб сайти і додатки. Найбільш ефективним вирішенням проблеми сьогодні є аудит безпеки сайту. Аудит безпеки сайту - це цілий ряд процедур, які спрямовані на те, щоб забезпечити стабільну роботу веб-сайтів. Завдяки грамотно проведеним аудиту можна забезпечити безпеку даних сайту, а також істотно знизити всі ризики.

Аудит безпеки сайту є комплексом відповідних робіт, які дозволяють швидко і своєчасно виявити всілякі помилки в оді веб-ресурсу. Адже хакери саме використовуючи ці помилки, атакують і зламають сайти. Для того щоб не допускати такі неприємні ситуації, потрібно правильно здійснювати аудит безпеки сайту. Якщо ви не з'являйтеся професіоналом і не розбирайтеся в таких справах, то краще довіряти цю роботу фахівцям. Існують різні організації, які пропонують свої високоякісні послуги в даній сфері. В основному, аудит безопасности сайта в себе включає деякі важливі дії.

Наприклад, необхідно обов'язково шукати уразливість серверних компонентів, вразливість в віртуальному оточенні сервера, необхідно також перевірити на віддалене виконання довільного коду. Всі дії потрібно виконувати уважно, щоб не допускати помилки, адже одна, навіть найменша помилка, в подальшому може призвести до плачевних ситуацій. Потрібно сканувати всі файли і директорії, всі форми авторизації, ретельно придумати все пороли. Пороли неповинні бути простими, щоб зловмисники не змогли швидко зламати їх.

Необхідно ще й перевіряти сайт на наявність ін'єкцій, на перенаправлення на інші ресурси, аналізувати всі пошукові форми і т.д. Якщо грамотно виконувати всі етапи аудиту безпеки сайта, то веб-ресурс можна максимально захищати від хакерських атак. Аудит безпеки сайту це важливо профілактичний захід, в якому потребують все веб-сайти.
Интересные материалы читать все
Крім основних функцій і місця застосування, сучасна gsm сигналізація для дачі або іншого об'єкта дозволяє власнику в разі не..
Особливості та переваги GSM сигналізації
04 декабря 0 комментария
В даний час Gsm сигналізація стрімко набирає свою популярність в житті багатьох власників квартир, дач, котеджів і офісів. Ця..
Принцип роботи Gsm сигналізації
03 декабря 0 комментария
Сучасні системи пожежогасіння є основний елемент безпеки будь-якої будівлі. Дана сукупність сигналізаційного обладнання і..
Системи пожежогасіння
23 ноября 0 комментария
Видеокамера – неотъемлемая часть комплекса визуального контроля безопасности территории и внутренних помещений. Силами одного..
Функции наружной IP-камеры
21 ноября 0 комментария