30 07 2018

Вибір монітора або телевізора для систем відеоспостереження

Вибір монітора або телевізора для систем відеоспостереження
Підбір обладнання повинен здійснюватися в залежності від необхідної задачі, наприклад:

- Є пост охорони, служба економічної безпеки, офіс, торговий зал.

Рекомендуємо використовувати максимально великий розмір екрану для найкращого відображення зображення, що виводиться. Оптимальним рішенням для системи відеоспостереження до 16 каналів з нашої точки зору буде телевізор 37-42", який можна придбати на сайті https://y.ua/televizory/smart-tv/c10043/f=324:14505/.

- До системи відеоспостереження ми звертаємося тільки час від часу, при виникненні інциденту, або монітор розташовується в серверній, немає поста охорони. В цьому випадку можна використовувати звичайний офісний монітор 19-24 ", бажано щоб монітор мав дозвіл не менше дозволу камер. Припустимо, для системи відеоспостереження побудованої на 2 Мп камерах дозвіл екрана має бути не менше 1920x1080 (FULLHD - 2мп).

- Система відеоспостереження без виведення на екран. Зараз, з появою хмарних сервісів, можливий віддалений перегляд відеоспостереження через інтернет. Наприклад, у вас є торгова точка, а виведення зображення відвідувачам і персоналу зовсім не потрібно. Доступ до архіву завжди доступний з телефону або комп'ютера.

Вибір монітора, телевізора, проектора.

Сучасні відеореєстратори і відеомагазину дозволяють підключати зазначені пристрої через відео вхід vga або hdmi. В цьому випадку ми не створюємо навантаження на локальну мережу (розрахунок навантаження на мережу), відразу отримуємо зображення з камер і максимально зручний і швидкий доступ до архіву і налаштувань обладнання.

ВАЖЛИВО: Від розміру і дозволу екрану буде залежати отриманий результат побудови всієї системи. Дуже часто стикаємося з парадоксом: замовник звертає увагу тільки на дозвіл камер, а в якості виведення зображення вибирає самий простенький і невеликий екран. Що зможе побачити сторож або вахтер, несучи чергування на такому екрані? Зображення буде дрібним і доведеться вдивлятися в екран намагаючись розрізнити зміни.

На що ще варто звернути увагу при виборі монітора або телевізора:
- Кути огляду. Рекомендуємо вибирати моделі з вертикальними і горизонтальними кутами огляду не менше 178/178.
Интересные материалы читать все
Як вибрати службу по відкриттю замків? Таке питання задають собі власники квартир і автомобілів, коли самостійно відкрити..
Як вибрати сервіс по відкриттю замків?
Незалежно від якості, довговічності і надійності двері, захист від проникнення сторонніх, перш за все, залежить від замка. Крім..
Як вибрати дверний замок?
Сьогодні неможливо уявити життя сучасної людини, без мобільного телефону. Це засіб зв'язку, без якого не можна обійтися ні в..
Як вибрати мобільний телефон?
Еще одна коллекторская компания, терроризирующая заемщиков и даже тех людей, которые никогда у них и у банков не брали кредиты...