Вибір монітора або телевізора для систем відеоспостереження

Вибір монітора або телевізора для систем відеоспостереження
Підбір обладнання повинен здійснюватися в залежності від необхідної задачі, наприклад:

— Є пост охорони, служба економічної безпеки, офіс, торговий зал.

Рекомендуємо використовувати максимально великий розмір екрану для найкращого відображення зображення, що виводиться. Оптимальним рішенням для системи відеоспостереження до 16 каналів з нашої точки зору буде телевізор 37-42″, який можна придбати на сайті https://y.ua/televizory/smart-tv/c10043/f=324:14505/.

— До системи відеоспостереження ми звертаємося тільки час від часу, при виникненні інциденту, або монітор розташовується в серверній, немає поста охорони. В цьому випадку можна використовувати звичайний офісний монітор 19-24 «, бажано щоб монітор мав дозвіл не менше дозволу камер. Припустимо, для системи відеоспостереження побудованої на 2 Мп камерах дозвіл екрана має бути не менше 1920×1080 (FULLHD — 2мп).

— Система відеоспостереження без виведення на екран. Зараз, з появою хмарних сервісів, можливий віддалений перегляд відеоспостереження через інтернет. Наприклад, у вас є торгова точка, а виведення зображення відвідувачам і персоналу зовсім не потрібно. Доступ до архіву завжди доступний з телефону або комп’ютера.

Вибір монітора, телевізора, проектора.

Сучасні відеореєстратори і відеомагазину дозволяють підключати зазначені пристрої через відео вхід vga або hdmi. В цьому випадку ми не створюємо навантаження на локальну мережу (розрахунок навантаження на мережу), відразу отримуємо зображення з камер і максимально зручний і швидкий доступ до архіву і налаштувань обладнання.

ВАЖЛИВО: Від розміру і дозволу екрану буде залежати отриманий результат побудови всієї системи. Дуже часто стикаємося з парадоксом: замовник звертає увагу тільки на дозвіл камер, а в якості виведення зображення вибирає самий простенький і невеликий екран. Що зможе побачити сторож або вахтер, несучи чергування на такому екрані? Зображення буде дрібним і доведеться вдивлятися в екран намагаючись розрізнити зміни.

На що ще варто звернути увагу при виборі монітора або телевізора:
— Кути огляду. Рекомендуємо вибирати моделі з вертикальними і горизонтальними кутами огляду не менше 178/178.