30 07 2018

Вибір монітора або телевізора для систем відеоспостереження

Вибір монітора або телевізора для систем відеоспостереження
Підбір обладнання повинен здійснюватися в залежності від необхідної задачі, наприклад:

- Є пост охорони, служба економічної безпеки, офіс, торговий зал.

Рекомендуємо використовувати максимально великий розмір екрану для найкращого відображення зображення, що виводиться. Оптимальним рішенням для системи відеоспостереження до 16 каналів з нашої точки зору буде телевізор 37-42", який можна придбати на сайті https://y.ua/televizory/smart-tv/c10043/f=324:14505/.

- До системи відеоспостереження ми звертаємося тільки час від часу, при виникненні інциденту, або монітор розташовується в серверній, немає поста охорони. В цьому випадку можна використовувати звичайний офісний монітор 19-24 ", бажано щоб монітор мав дозвіл не менше дозволу камер. Припустимо, для системи відеоспостереження побудованої на 2 Мп камерах дозвіл екрана має бути не менше 1920x1080 (FULLHD - 2мп).

- Система відеоспостереження без виведення на екран. Зараз, з появою хмарних сервісів, можливий віддалений перегляд відеоспостереження через інтернет. Наприклад, у вас є торгова точка, а виведення зображення відвідувачам і персоналу зовсім не потрібно. Доступ до архіву завжди доступний з телефону або комп'ютера.

Вибір монітора, телевізора, проектора.

Сучасні відеореєстратори і відеомагазину дозволяють підключати зазначені пристрої через відео вхід vga або hdmi. В цьому випадку ми не створюємо навантаження на локальну мережу (розрахунок навантаження на мережу), відразу отримуємо зображення з камер і максимально зручний і швидкий доступ до архіву і налаштувань обладнання.

ВАЖЛИВО: Від розміру і дозволу екрану буде залежати отриманий результат побудови всієї системи. Дуже часто стикаємося з парадоксом: замовник звертає увагу тільки на дозвіл камер, а в якості виведення зображення вибирає самий простенький і невеликий екран. Що зможе побачити сторож або вахтер, несучи чергування на такому екрані? Зображення буде дрібним і доведеться вдивлятися в екран намагаючись розрізнити зміни.

На що ще варто звернути увагу при виборі монітора або телевізора:
- Кути огляду. Рекомендуємо вибирати моделі з вертикальними і горизонтальними кутами огляду не менше 178/178.
Интересные материалы читать все
Современный человек привык контролировать каждую сферу своей жизни – мы не представляем свою жизнь без смартфона, персонального..
15 августа 0 комментария
Багатьом дачникам чудово знайома ситуація, коли їх перший приїзд навесні на дачу затьмарений вкраденим майном. Через те, що хтось..
Як захистити дачу від злодіїв за допомогою системи відеоспостереження
12 августа 0 комментария
При настанні осені і зими для дачників починаються важкі часи, що наповнюють їх серця тривогою за свою заміську власність...
Система безпеки для дачі
12 августа 0 комментария
Сьогодні в Україні, просто величезна кількість адвокатів готових взятися за абсолютно будь-яку справу або вирішити будь-яке..
Як правильно вибрати адвоката? Хороший адвокат - хто він?
09 августа 0 комментария