01 08 2018

Як правильно вибрати камеру відеоспостереження

Як правильно вибрати камеру відеоспостереження
Сучасні камери відеоспостереження - це високоефективне рішення, що дозволяють проводити якісний контроль за виконуваними роботами на конкретному об'єкті, забезпечити його захист від посягань зловмисників, а також попередити власника про виникаючі позаштатних ситуаціях. Грамотно організована система відеоспостереження дозволяє замінити цілий штат охоронців або контролерів, виключивши змову або інші проблеми, пов'язані з індивідуальними «слабкостями» співробітників.

Камери грають ключову роль в будь-якій системі відеоспостереження, незалежно від сфери її використання. Саме від них залежить якість переданої картинки, деталізація, своєчасність спрацьовування вбудованих датчиків (при їх наявності), а також функціональність всієї системи. З цих причин, вибору камер необхідно приділити пильну увагу, розглянути основні технічні характеристики, функціональні можливості, стійкість до кліматичних і мікрокліматичних умов, а також інші характеристики, що впливають на ефективність роботи системи відеоспостереження. А купити відеоспостереження оптом ви можете просто зараз.

Вибір камери з урахуванням місця і цілей використання

Тип об'єкта і мета використання камери відеоспостереження - це критично важливі умови, від яких виходить більшість критеріїв вибору. Як правило, камери відеоспостереження використовують:

Усередині приміщень: офіси, квартири, цеху, магазини, склади, торгові зали, лабораторії, криті спортивні комплекси і т.д .;

Зовні приміщень (під відкритим небом): відкриті виробничі майданчики, громадські місця, на кузові транспортних засобів, на фасадах будівель і т.д .;

У комбінованих зонах: чи не закриваються виходи, в під'їздах, у відкритих або напівзакритих павільйонах і на інших об'єктах напівзакритого типу.

Вибираючи камеру для відкритого, закритого або комбінованого використання, крім основних функціональних і технічних можливостей, необхідно звертати увагу на рівень захисту за стандартами IP і IK.

Камери відеоспостереження для вулиці від компанії ЛюксОпт, мають захист за стандартом IP66 / 67 і більше, що дозволяє ефективно виконувати свої функції під проливним дощем, при випаданні снігу, граду і обмерзання. Камери для під'їздів та інших комбінованих місць мають захист за стандартом IP65 - можуть витримувати попадання бризок води, а також різкі перепади температур, в той час як камери для офісів та інших закритих приміщень, як правило, не мають пиловологозахисту, обмежуючись стандартом захисту IP33.
Интересные материалы читать все
Современный человек привык контролировать каждую сферу своей жизни – мы не представляем свою жизнь без смартфона, персонального..
15 августа 0 комментария
Багатьом дачникам чудово знайома ситуація, коли їх перший приїзд навесні на дачу затьмарений вкраденим майном. Через те, що хтось..
Як захистити дачу від злодіїв за допомогою системи відеоспостереження
12 августа 0 комментария
При настанні осені і зими для дачників починаються важкі часи, що наповнюють їх серця тривогою за свою заміську власність...
Система безпеки для дачі
12 августа 0 комментария
Сьогодні в Україні, просто величезна кількість адвокатів готових взятися за абсолютно будь-яку справу або вирішити будь-яке..
Як правильно вибрати адвоката? Хороший адвокат - хто він?
09 августа 0 комментария