Як правильно вибрати камеру відеоспостереження

Як правильно вибрати камеру відеоспостереження
Сучасні камери відеоспостереження — це високоефективне рішення, що дозволяють проводити якісний контроль за виконуваними роботами на конкретному об’єкті, забезпечити його захист від посягань зловмисників, а також попередити власника про виникаючі позаштатних ситуаціях. Грамотно організована система відеоспостереження дозволяє замінити цілий штат охоронців або контролерів, виключивши змову або інші проблеми, пов’язані з індивідуальними «слабкостями» співробітників.

Камери грають ключову роль в будь-якій системі відеоспостереження, незалежно від сфери її використання. Саме від них залежить якість переданої картинки, деталізація, своєчасність спрацьовування вбудованих датчиків (при їх наявності), а також функціональність всієї системи. З цих причин, вибору камер необхідно приділити пильну увагу, розглянути основні технічні характеристики, функціональні можливості, стійкість до кліматичних і мікрокліматичних умов, а також інші характеристики, що впливають на ефективність роботи системи відеоспостереження. А купити відеоспостереження оптом ви можете просто зараз.

Вибір камери з урахуванням місця і цілей використання

Тип об’єкта і мета використання камери відеоспостереження — це критично важливі умови, від яких виходить більшість критеріїв вибору. Як правило, камери відеоспостереження використовують:

Усередині приміщень: офіси, квартири, цеху, магазини, склади, торгові зали, лабораторії, криті спортивні комплекси і т.д .;

Зовні приміщень (під відкритим небом): відкриті виробничі майданчики, громадські місця, на кузові транспортних засобів, на фасадах будівель і т.д .;

У комбінованих зонах: чи не закриваються виходи, в під’їздах, у відкритих або напівзакритих павільйонах і на інших об’єктах напівзакритого типу.

Вибираючи камеру для відкритого, закритого або комбінованого використання, крім основних функціональних і технічних можливостей, необхідно звертати увагу на рівень захисту за стандартами IP і IK.

Камери відеоспостереження для вулиці від компанії ЛюксОпт, мають захист за стандартом IP66 / 67 і більше, що дозволяє ефективно виконувати свої функції під проливним дощем, при випаданні снігу, граду і обмерзання. Камери для під’їздів та інших комбінованих місць мають захист за стандартом IP65 — можуть витримувати попадання бризок води, а також різкі перепади температур, в той час як камери для офісів та інших закритих приміщень, як правило, не мають пиловологозахисту, обмежуючись стандартом захисту IP33.