09 08 2018

Як правильно вибрати адвоката? Хороший адвокат - хто він?

Як правильно вибрати адвоката? Хороший адвокат - хто він?
Сьогодні в Україні, просто величезна кількість адвокатів готових взятися за абсолютно будь-яку справу або вирішити будь-яке юридичне питання. Мало того, що в цьому нескінченному кількості пропозицій адвокатських послуг багато адвокатів гарантує стовідсотковий результат допомоги клієнту, що саме по собі вже досить сумнівно, так ще й відбувається навішування порожніх ярликів, які взагалі неможливо перевірити, наприклад: 95% - виграних справ, або 100500 тисяч задоволених клієнтів і т.п.

Що ж з усім цим робити людині, далекій від юридичних питань і потребує матеріальної допомоги адвоката?

Відповідь проста: або повірити в усі що бачиш, або витратити трохи часу і самому розібратися в тому, який же йому потрібен адвокат і як його правильно вибрати. Другий варіант дуже сильно знижує ризик - не нашкодь собі сам.

До речі, на сайті kat.com.ua ви можете ознайомитися з послугами досвідченого та професійного адвоката просто зараз.

Як же непідготовленій людині розрізняти хорошого і поганого адвоката, або того кому можна довірити вирішення проблеми і того, хто може з нею не впоратися. На які ознаки звернути увагу?

Шукати сьогодні адвоката можна, або через інтернет, або за вивісками на стовпах, або слідувати рекомендаціям друзів і знайомих.

У будь-якому випадку починається вибір з особистої зустрічі з адвокатом.

До особистої зустрічі, відразу можете викреслити:

- адвокатів, які, не побачивши ще жодного документа вже говорять, що звільнять вашого близького, при цьому іноді навіть зі стовідсотковою гарантією виходу з в'язниці. Так бути не може!

- адвоката на сайті, якого, присутні голослівні твердження про те, що він виграв більше 99999 справ, що у відсотках становить, мало не 99%; присутні відгуки нібито зверталися до нього клієнтів, реальність яких неможливо перевірити; інтер'єр офісу адвоката, нагадує кабінет президента і т.п. До такого адвокату краще не звертатися, бо платити доведеться в основному за красиву обгортку, а всередині, швидше за все нічого і не виявиться (і таке буває).
Интересные материалы читать все
Современный человек привык контролировать каждую сферу своей жизни – мы не представляем свою жизнь без смартфона, персонального..
15 августа 0 комментария
Багатьом дачникам чудово знайома ситуація, коли їх перший приїзд навесні на дачу затьмарений вкраденим майном. Через те, що хтось..
Як захистити дачу від злодіїв за допомогою системи відеоспостереження
12 августа 0 комментария
При настанні осені і зими для дачників починаються важкі часи, що наповнюють їх серця тривогою за свою заміську власність...
Система безпеки для дачі
12 августа 0 комментария
Сьогодні в Україні, просто величезна кількість адвокатів готових взятися за абсолютно будь-яку справу або вирішити будь-яке..
Як правильно вибрати адвоката? Хороший адвокат - хто він?
09 августа 0 комментария