12 08 2018

Система безпеки для дачі

Система безпеки для дачі
При настанні осені і зими для дачників починаються важкі часи, що наповнюють їх серця тривогою за свою заміську власність. Ночами, в своїх міських квартирах, їм заважають спати думки про підпали, крадіжки майна і безглуздою псування того, що так їм дорого. Що ж робити і як вберегти виплекане і «нажите непосильною працею» від зловмисників, бомжів, злодіїв, волоцюг, хуліганів і вандалів?

Охорона дач є досить важкою справою, адже такі селища розташовані в дачній місцевості і в них навряд чи знаходяться поліцейські пости. У багатьох таких місцях люди проживають тільки сезонно і бояться зловмисникам нікого. Крім того, навіть оперативний виїзд співробітників правопорядку організувати, іноді, майже неможливо, так як тут постійно відбуваються якісь негаразди з електрикою - його просто відключають. Дачникам, які переживають за своє майно і яким є, що втрачати, можна організувати кілька рівнів захисту.

До речі, быстро снять однокомнатную квартиру в Днепропетровске ви можете завдяки сайту address.ua просто зараз!

Перший рубіж охорони дачі - застосування електронної охоронної системи в огорожі периметра ділянки. Це рівень захисту передбачає використання активних променевих датчиків. Вони працюють за принципом переривання інфрачервоного променя, який не видно неозброєним оком. Для хорошого виконання своїх функцій дана система передбачає наявність міцної огорожі - цегельного або бетонного паркану. Периметрова система призначена сповіщати про несанкціоновану спробі проникнути на ділянку звуком або світловим тривожним сигналом до того, як непроханим гостям вдалося дістатися до будинку.

При невеликого розміру дачній ділянці доцільно створити замкнуту охоронну систему по зовнішньому периметру будівлі. Для цього теж використовуються інфрачервоні датчики руху, розташовані з зовнішньої сторони стін будівлі.

«Заборонену зону» можна сформувати і відрегулювати згідно конфігурації ділянки при налаштуванні системи. Вона може ставитися в режим охорони не тільки в момент відсутності господарів дачі, але і коли вони вдома, в нічний час.
Интересные материалы читать все
Обов'язки охоронців дуже різнобічні. Залежно від того, в якому саме місці охоронець виконує свою роботу, в коло цих обов'язків..
Особливості спецодягу охоронця
До пошуків гарного адвоката треба приступати за наступним алгоритмом:..
Як вибрати кращого адвоката?
Многие владельцы собственных сайтов в интернете просто мечтают о том, чтобы оставить конкурентов далеко позади. В сети огромная..
Багатофункціональні пристрої (БФП) використовуються для роздруківки, копіювання і сканування документів. Основна перевага МФУ..
Як вибрати МФУ для офісу?