11 09 2018

Особливості вибору бронедверей

Особливості вибору бронедверей
Встановлюючи бронедвері, ми сподіваємося на те, що з цього моменту наш будинок знаходиться під надійним захистом, а все наявне в ньому майно відтепер в цілковитій безпеці. Природно в тих випадках, коли ви стали власником справжньої бронедвері ці надії мають вагомі підстави.

Однією з гарантій придбання якісної бронедвері є виготовлення її і установка однією компанією. Однією з таких компаній є «Весь світ бронедверей», яка має свою випробувальну базу, а це говорить про те, що бронедвери Киев надійні і перевірені різними фахівцями, включаючи і силові структури.

Що ж стосується псевдо броньованих конструкцій, що надаються невеликими фірмами, то їх виробництво, як правило, замовляється в Китаї. Природно в подібному випадку за процесом виготовлення ваших вхідних дверей фірма-продавець не стежить, а значить і не дасть вам ніяких гарантій щодо її надійності в потрібний момент.

Якими ж повинні бути справжні бронедвері?

В першу чергу така конструкція повинна виключити можливість злому, а значить не мати так званих слабких місць. Один з поширених видів злому металевих дверей, до яких вдаються зловмисники - розрізання дверного полотна. При цьому використовується спеціальний інструмент, за допомогою якого з дверей вирізається замок, що дозволяє безперешкодно потрапити всередину будинку. Якісні бронедвері виготовляються з використанням сталі підвищеної міцності, для захисту же замків додатково використовуються спеціальні броненакладки.

Ще один вид злому - зрізання петель. Конструкція ж справжніх бронедверей передбачає використання прихованих петель. Часто для проникнення всередину будинку або квартири зловмисники вдаються до віджиму вхідних дверей. Знову-таки, броньовані двері високої якості виключає можливість деформації дверного полотна. Для цього використовуються система замків «краб», суть якої в замиканні двері в трьох напрямках одночасно. Крім цього, застосовується також система ребер жорсткості, що забезпечують конструкції стійкість до віджиму. Крім надійності дверної конструкції важливим моментом є також якість і взломоустойчивость застосовуваних дверних замків. Але не менш важливу роль відіграє і конфіденційність замовника, і збереження інформації захисних характеристик двері. Не знаючи слабкі місця в конструкції дверей, зловмисникові куди складніше буде зламати двері. А це вже є комерційна таємниця, яку не кожна дрібна фірма може це гарантувати.

Є ще одна серйозна причина придбати бронедвері саме на підприємстві «Весь світ бронедверей», так як ця компанія заслужено отримала дипломи Книги рекордів України, що підтверджує їх надійність і репутацію. Про екологічності дверей вам теж не варто турбуватися, вищезгадана компанія вже це зробила за вас. Так що можете спати спокійно, ви будете під надійним захистом.
Интересные материалы читать все
Фирма EVEREST BROK занимается обслуживанием и доставкой различных сборных грузов из территории Китая на Украину. Процесс..
20 октября 0 комментария
У житті бувають випадки, коли терміново потрібні гроші, які з якихось причин не хочеться брати у родичів або знайомих - тоді на..
Вибір оптимальної позики онлайн - це просто
19 октября 0 комментария
После тяжёлого расставания возникает вопрос: «Как забыть любимого человека?» К сожалению, сделать это очень непросто и..
16 октября 0 комментария
Кожен власник заміського житла прагне убезпечити себе від недружніх дій і поглядів проходять мимо людей. Що ж може захистити..
Огородження й безпека нашого дому
21 сентября 0 комментария